Meşale Alacağım ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meşale Alacağım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Meşale Alacağım ?

meşaleleri stada sokacaksan önce meşaleyi bi yerlere sokmak zorundasınız arkadaş böyle bi ihtimalde yok. elinizden alırlar boşuna para vermiş olursunuz. biz en son hamburg maçında böyle bişey denemiştik arkadaşlarla elimizdeki bayraklardan bile olduk. normal olanların tenesi 7-8 lira gibi bişeydi herhaldi yanlış hatırlamıyorsam.

meşaleyi stada sokmanın tek yolu ultraslan başkada yolu yok.

meşaleyi nereden alacağın konusuna gelecek olursak bazen kırtasiyelerde olabiliyor çok nadiren veya etraftaki seyyar satıcılar ya da böyle garip bir tarzı olan dükkanlar oluyor içinde garip garip malzemelerin olduğu. tabi bana ilginç geliyor oralarında müptelaları vardır elbet.

neyse fazla uzatmadan karaköy ve sirkecilerde banko bulabilirsin.

Boyle tipleri ivedilikle kulube sikayet etmek gerekir. Sonra bu tarz Ankaradan deplasmana geliyoz ahpi mesale yakak !!!!!!!! tipinde elemanlar yuzunden binlerce kombine bilet sahibi sahis ic sahadaki maclari kaciriyor.

konu neydi nereye geldi

sen takma kafanı bunlara arkadaş ben seni anlıyorum. stada arkadaşlarınla efendi efendi gidip efendi gibi maçını izleyip sonra efendi gibi maçtan çıkıp bir kafede yada restoranda kahve yudumlayıp yahut yemek yiyip saf saf maçtan bahsetmek istemiyorsun.

biraz enerji patlaması biraz heyecan biraz keyifli ama uygun olmayanları yapmak istiyorsun. seni anlıyorum çünkü bende böyleyim.

için iki bardak votka soğuk havada iyi gider veya ne zıkkım içiyorsanız artık alın on tane meşale yakın stadın önünde bayrakları sopalara veya plastik borulara geçirin deliler gibi sallayın bağırın çağırın sonra yorulunca yakın birer tane sigara için bayrakları geçirdiğiniz sopaları kenara atın bayrakları üzerinize sarıp stadın içine tertemiz girin :)

tabi bu işlemler çok uzun sürmüyor ama maçtan önce ve maçtan sonra keyifli oluyor birde galip gelmişsek

heycanınızı enerjinizi başka alanlarda giderin , insanların sizin bencilliginizi , azgınlıgınızı çekmek zorunda bırakmayın plz ..

meşale tribün geleneğidir beyler.ama bende illa tribünde yakcam demiyomki maçtan önce arkadaslarla.

Kafa dagitmak istiyorsaniz denizin yaktigindan yakin ama VODKA ICELIM MACTA MESALE YAKALIM HRUOAAAAAAAAAA mantigiyla hareket edip kulubun basini belaya sokmayin,pls:D:D:D:D:D

:sgr: :sgr:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt