Meşale Alacağım ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meşale Alacağım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Meşale Alacağım ?

Beyler sizin kafaniz guzel heralde adam mac oncesi arkadaslarla maca giderken yururken beste soyleyip yakicaklar belliki...

Adami yoneticiymissiniz gibi kesip astiniz lan... Tamam stad icinde bende olmasini temenni etmiyorum ama stada giderken ayri agaaaaaa!

Boynumuzda atkilarla, ustumuzde formalarla, inadina pesindeyiz layy layy layy.... haydi koyalim kartala, haydi koyalim fenere seviyoruz olumune... kupalarii getir bizeeeee - eeeeeeeee lay lay diyerek yuruyup mesale yakmanin havasini siz bilmiyorsaniz Ozgur kardesimiz naapsin?

bana demedin ins.

Beyler sizin kafaniz guzel heralde adam mac oncesi arkadaslarla maca giderken yururken beste soyleyip yakicaklar belliki...

Adami yoneticiymissiniz gibi kesip astiniz lan... Tamam stad icinde bende olmasini temenni etmiyorum ama stada giderken ayri agaaaaaa!

Boynumuzda atkilarla, ustumuzde formalarla, inadina pesindeyiz layy layy layy.... haydi koyalim kartala, haydi koyalim fenere seviyoruz olumune... kupalarii getir bizeeeee - eeeeeeeee lay lay diyerek yuruyup mesale yakmanin havasini siz bilmiyorsaniz Ozgur kardesimiz naapsin?

Özür dileriz Demirhan abi.

vay güzel kardesim Allah razı olsun duygularıma tercüman olduk anlatmak istedigimi bir sen anladın açık ve net durumum böyle işte

sokabilme ihtimalin yokki

ayrıca hayvan pazarında degiliz acaba yönetim böyle konuşan gsscefendisine yaptırım uygularmı ki

sokabilme ihtimalin yokki

ayrıca hayvan pazarında degiliz acaba yönetim böyle konuşan gsscefendisine yaptırım uygularmı ki

Hayir uygulamaz cunku benim imtiyazim var hala anlamadin mi mesale boy, neyse cevabimi aldim demek ki gozlerimle senin yazdigin abuk mesajlari desifre edip SLAK diye yuzune vurabiliyormusum mesaleperver ergen kardesim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt