Messi Ayrılmak İstediğini Yönetime Bildirdi! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Takımı Neresi Olur?

• Kullanılan toplam oy
    96
  • Anket kapatılmış .
Omurga? Derken omurga bir sizde var zaten 😂 Bayernden fark yediğinde değilde daha düzgün bi zamanda ayrılmak istese tamam derim. Meydan okumasını en çok ben istiyorum zaten.
bayernden fark yemekle alakası yok barcelonanın yıllardır ne kadar kötü yönetildiğinin herkes farkında kadro kalitesi rezalet. bardağı taşıran son damla denebilir sadece

Takimi çiftliğe çeviren bir sinsi olduğu icin amcoglu. Etliye sütlüye karışmayıp topunu oynasa farkli olurdu. Şu anki davranışları bile ne tür bir yavşak olduğunu gösteriyor.
Barcada yaptiklarini bilmem de
Arjantinde teknik direktorunde turnuvaya cagirilan kadrosuna kadar herseyi kendisi dizayn ediyor yoksa aciklamasi yoktu turnuvadaki tercihlerin. Sana hak veriyorum.

Yine de cr7 ve messi gittikten sonra neymar gibi cingenelere kaldigimizda degerleri daha iyi anlasilacak

Barcada yaptiklarini bilmem de
Arjantinde teknik direktorunde turnuvaya cagirilan kadrosuna kadar herseyi kendisi dizayn ediyor yoksa aciklamasi yoktu turnuvadaki tercihlerin. Sana hak veriyorum.

Yine de cr7 ve messi gittikten sonra neymar gibi cingenelere kaldigimizda degerleri daha iyi anlasilacak
Herif milli takimda dybalayi oynattirmadi mal mal adamlar oynadı. Az daha dybalayi turnuva kadrosuna bile almayacaklardı. Tam bir serefsiz ya hakkında konusmak bile midemi bulandırıyor.

Meza miydi mesa miydi o cop herif 11 basliyordu
Hatırladım gene sinirlendim. Meza, pavon gibi muptezel adamları oynatilar. Dybala ise turnuvada 30dk oynamış.

Messi bir defolsa barca da rahatlayacak arjantin de lakin farkında değiller. Bu ekipleri bu adamın çiftliği yaptılar da ne oldu? Ha bire rezil oldular(barca xavi, iniesta ve puyol gittikten sonra bunun ciftligi oldu, rezil olma durumu o tarihten itibaren basliyor). Artık durumu idrak etmeleri lazim.

20200826_185051.jpg20200826_185036.jpg

Hatırladım gene sinirlendim. Meza, pavon gibi muptezel adamları oynatilar. Dybala ise turnuvada 30dk oynamış.

Messi bir defolsa barca da rahatlayacak arjantin de lakin farkında değiller. Bu ekipleri bu adamın çiftliği yaptılar da ne oldu? Ha bire rezil oldular(barca xavi, iniesta ve puyol gittikten sonra bunun ciftligi oldu, rezil olma durumu o tarihten itibaren basliyor). Artık durumu idrak etmeleri lazim.

Ekli dosyayı görüntüle 90815Ekli dosyayı görüntüle 90816

Lo celso banega di maria dybala kesik yemisti mac mac
Saka gibi gercekten

Arjantinin basindaki herifin oraya gelmesinde ve kadro secimlerinde etkisi oldugunu dusunmustum o donem
Birinin gelmesini istese 50 kere Simeone getirilirdi takıımın başına en azından sadece turnuva için.

Mesa kim de Messi gelsin diyor yav

Neyse bana artık komik geliyor bunlar, koca Arjantin koca Barca Messi'nin oyuncağı olsa çoktan gönderirlerdi. Arjantin'de 5 kere falan final oynayıp kaybettiler; Messi olmasa kesin kazanırlardı.

Birinin gelmesini istese 50 kere Simeone getirilirdi takıımın başına en azından sadece turnuva için.

Mesa kim de Messi gelsin diyor yav

Neyse bana artık komik geliyor bunlar, koca Arjantin koca Barca Messi'nin oyuncağı olsa çoktan gönderirlerdi. Arjantin'de 5 kere falan final oynayıp kaybettiler; Messi olmasa kesin kazanırlardı.

Ustat ben hater i degilim yav yukarda da yazdim bir daha messi gelmez diye

Milli takimda ki olaylar benim kisisel gorusumdu ztn o zaman asiri sacma gelmisti kadro tercihleri

Ustat ben hater i degilim yav yukarda da yazdim bir daha messi gelmez diye

Milli takimda ki olaylar benim kisisel gorusumdu ztn o zaman asiri sacma gelmisti kadro tercihleri
Yok mevzu hater olmak değil sosyal medya ve şımarık kitleler yüzünden böyle götten uydurma iddiaların gündeme gelmesi.

En büyük savunma noktası da kokainman bir yavşağın elle attığı golle gelen kupa; Henry zamanında elle dokundu diye oç olmuştu ama Maradona olunca tanrının eli oldu bu da bu misal.

Neyse şurada kalmış 3-4 yıl zaten.

Yok mevzu hater olmak değil sosyal medya ve şımarık kitleler yüzünden böyle götten uydurma iddiaların gündeme gelmesi.

En büyük savunma noktası da kokainman bir yavşağın elle attığı golle gelen kupa; Henry zamanında elle dokundu diye oç olmuştu ama Maradona olunca tanrının eli oldu bu da bu misal.

Neyse şurada kalmış 3-4 yıl zaten.

Higuain denilen davar olmasa almanyayi yenip almisti kupayi 2014te hala söverim

Şımarık bücür.
Yıllardır barça kötü yöneltilmiş bak sen. Futbolcuyu teknik ekibi hatta masöru bile Messi getiriyor.
Kendi yönetiyor kendi küsüyor.

100 milyon brüt maaş yiyor sonra iyi futbolcu almadınız.
Maaş bütçesini tek başına ye sonra iyi futbolcu iste.

Messi hiç bir zaman lider olamadı.
O özelliği yok, takım paramparça olurken, resmen küsüp seyretti.

Bana sorarsanız saf yetenek, yanında 2 abisi olmazsa bir halta yaramaz.

Gscimbom mobil

Şımarık bücür.
Yıllardır barça kötü yöneltilmiş bak sen. Futbolcuyu teknik ekibi hatta masöru bile Messi getiriyor.
Kendi yönetiyor kendi küsüyor.

100 milyon brüt maaş yiyor sonra iyi futbolcu almadınız.
Maaş bütçesini tek başına ye sonra iyi futbolcu iste.

Messi hiç bir zaman lider olamadı.
O özelliği yok, takım paramparça olurken, resmen küsüp seyretti.

Bana sorarsanız saf yetenek, yanında 2 abisi olmazsa bir halta yaramaz.

Gscimbom mobil

Ne alaka ya o kadar sözü geçse griezmannı getirmezlerdi

takıma dani alves gittiğinden beri sağ bek getirmeyin diye messi mi diyor

ya da stoper tandemimizi bi türlü oturtamayalım diye?

kendiniz uydurduğunuz hikayelere inanmayın

Üst Alt