Messi Ayrılmak İstediğini Yönetime Bildirdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Takımı Neresi Olur?

• Kullanılan toplam oy
    96
  • Anket kapatılmış .
Batan gemiyi ilk önce fareler terkeder.
Messi'yi hatta Barcelona'yı hiç sevemedim.

Gençken yine saf yetenekti, sonra kulübü yönetmeye kalktı. Gelen giden oyunculara o karar verdi.
Hatta hoca bile getirdi.
Anlasamadığı kişiler hep kadro dışı kaldı.
Sinsi herifin teki imajı bıraktı bende.

Bir de şu var. Ağlama duvarına niye her sene bütün takımı götürüyorlar.
Siyonizme ne kadar yakınlar?!?

Mesela biz siyasilerin ya da başka bir oluşumun takımı olsak, ben uzak dururum işim olmaz.

Gscimbom mobil

Nihayet yılanın başı bulundu bu deyyus gidince Arjantin de Barcelona da düze çıkar bu adam ezik tim numarası xavi ve iniesta ile uyumlu olmaktı bay balon tek bir milli kupası yok ama bana dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu hasbam sen Maradona’ya kurban ol hoşşşşştttttt

4-5 senede bir Almanlardan fark ye 2 senede bir Arjantin’le turnuvalardan elen sonra git bir reklam çek ergenleri kandırmaya liberal dünya düzeninin ekmeğini yemeye devam et kopek

Batan gemiyi ilk önce fareler terkeder.
Messi'yi hatta Barcelona'yı hiç sevemedim.

Gençken yine saf yetenekti, sonra kulübü yönetmeye kalktı. Gelen giden oyunculara o karar verdi.
Hatta hoca bile getirdi.
Anlasamadığı kişiler hep kadro dışı kaldı.
Sinsi herifin teki imajı bıraktı bende.

Bir de şu var. Ağlama duvarına niye her sene bütün takımı götürüyorlar.
Siyonizme ne kadar yakınlar?!?

Mesela biz siyasilerin ya da başka bir oluşumun takımı olsak, ben uzak dururum işim olmaz.

Gscimbom mobil

Üstlerinde unicef boşuna mı yazıyor liberal dünya sisteminin bir ürünüdür bm unicef de onun alt kuruluşu elbette diz çökecek itler sahiplerine

Nihayet yılanın başı bulundu bu deyyus gidince Arjantin de Barcelona da düze çıkar bu adam ezik tim numarası xavi ve iniesta ile uyumlu olmaktı bay balon tek bir milli kupası yok ama bana dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu hasbam sen Maradona’ya kurban ol hoşşşşştttttt

4-5 senede bir Almanlardan fark ye 2 senede bir Arjantin’le turnuvalardan elen sonra git bir reklam çek ergenleri kandırmaya liberal dünya düzeninin ekmeğini yemeye devam et kopek

dedi enver pasha

argüman alman için önce ortaya saygıdeğer bi fikir koyman lazım,sen messiye nefretini kusmuşsun. ayrıca liboşça isim şakaları yapmak yakıştı mı sana sayın necmi,uğur,ismail,koyuncu,enver bey
Koydum zaten sen kaçırmışsın kardeşim 1 teneke kupa bile alamadı Arjantin’le

Arjantin’i Maradona tek başına taşırdı tüm Arjantin messiyi taşıyamıyor

Gitsin bir copa america alsın önce de rüştünü ispatlasın gerzek Maradona tek başına dünya kupası aldı İngilizleri rezil etti Falkland savaşının rövanşını aldı

Messinin yanında işçi futbolcular olmazsa tırt bir topcu. İniesta , Xavi gibi sürekli messi için çalışacak topcular lazım. Ronaldonun yanına koy messiyi yine kaybolur. Ronaldo Messi ile uğraşmaz bile. Messi şuan belki Roma da felan güzel işler yapabilir.

Üst Alt