GSC Anket - Messi mi Ronaldo mu ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Messi mi Ronaldo mu ?

Messi or Ronaldo ?

• Messi

• Ronaldo

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Messi'nin daha iyi, daha yetenekli bir futbolcu olduğunu düşünüyorum her ne kadar kendisini sevmesem de. Yalnız PSG tercihi tam bir hayal kırıklığı.

Ronaldo'yu daha çok seviyorum, beğeniyorum. İkisi de farklı dünyaların en iyileri. Önümüzde ki yıllarda bu ikilinin arasında ki tatlı rekabetlerden bu derece sağlam olanını bence zor görürüz. Değerini bilmek lazım bu ikilinin.

Premier ligde senelerce şov yapan Ronaldo vs çiftçiler liginde senelerce şov yapan Messi hmmm
hmmm

AVvXsEiz4dRpcsr75D2o7Yt0MJF1kqvYSOviAjJWvRjqtVAXB244I17IxVeeInNTd_I3d8qcfTR8pQOnxt19x4snFDHax7S1jIeURPOl5ekaOia7MkOMC7kvIII0onro4dAqqRXK9hzinBLeT8Q07gk7ZMD4TOKmEa1T1xa_vYzI-W_ubt3xnSO4kmUrEQXLTQ=s900

Messi çok daha yetenekli ama Ronaldo da çok daha iyi sporcu. Yukarıda bazı renktaşlarımın da söylediği gibi PSG'ye gitmesi ve Mbappe'nin gölgesinde kalması GOAT reisin karizmayı bir tık da olsa çizdi.

İzlediğim ve muhtemelen izleyeceğim en iyi topçu Messi'ydi.

İkisi de efsane futbolcu ama Ronaldo’yu tek geçerim. İkisini de piyasadan silecek Haland seçeneği de bir kaç yıla çıkacaktır.

Üst Alt