GSC Anket - Messi mi Ronaldo mu ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Messi mi Ronaldo mu ?

Messi or Ronaldo ?

• Messi

• Ronaldo

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ronaldoyu daha sempatik buluyorum ama messi daha iyi futbolcuydu.

2014 dk finalinde kupayi alsaydi gelmis gecmis en iyi futbolcu oldugu konusu tartismaya acik olmayacakti.

Yıllarca hep ronaldo dedim ama şimdi ikisinin de kariyeri bittiğine göre neden birini seçiyim diyorum, yıllarca bize tekrarı çook zor olacak harika bir rekabet yaşattılar

Yıllarca hep ronaldo dedim ama şimdi ikisinin de kariyeri bittiğine göre neden birini seçiyim diyorum, yıllarca bize tekrarı çook zor olacak harika bir rekabet yaşattılar
24715.jpg

oyuna ve sonuca etkileri bağlamında eşit gibiler bence, bazen biri daha formda bazen diğeri..ama messi gibi bir dribblerın bir daha asla var olmayacağını düşünüyorum

Yaw adam kac kisiyi calimlayip ya gol atiyor ya da kaciriyor. O kadar dribbling ve efordan sonra kacirmasi normal ama yine de istatistikleri muhtesem.
Daha simdiden boşluğa dustum. Eskiden Barca maclarini Galatasaray maclarinda yasadigim heyecan yakin sekilde izlerdim ama PSG maclarindan bile zevk almiyorum. Cok övdükleri EPL bile tırt geliyor.

Messi Barça'da arkasında Xavi-Iniesta ile oynarken sanki Ronaldo Real'de Kroos-Modric ile değil Berkan-Taylan ikilisyle oynamış gibi lanse edilmesi komik.

Bence dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2 oyuncusu. Yıllar sonra daha iyi anlayacağız. Adamlar sakatlanmıyor bile makina gibiler. İkisi arasında ise Messi çok farklı.

Üst Alt