Messi, Xavi, CR7! Avrupa’nın en iyisi hangisi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi, Xavi, CR7! Avrupa’nın en iyisi hangisi?

Cevap: Messi, Xavi CR7! Avrupa’nın en iyisi hangisi?

Apaçi penaltıdan,boş kalelere gol atarak mı hak etti? ;);););) Şampiyonlar liginde rezil olmaları da cabası. ;););)

Şunu bir kere de hak eden birine verseler ya?

Adam İspanya milli takımını Dünya ve Avrupa şampiyonu etti, Barcelona'yı her sene tepelerde tutuyor ve hala ödül verilmiyor?

Kimden bahsettiğimi biliyorsunuz sanırım; Reis-ül Pas'tan tabi ki...

Cristiano Ronaldo !

messi gitsin bi ingilterre ye ve orda 30 gol atsin ;)

Apaçi penaltıdan,boş kalelere gol atarak mı hak etti? ;);););) Şampiyonlar liginde rezil olmaları da cabası. ;););)

Messi geçen sene penaltılardan attığı gollerle mi haketmişti? Barcelona Yarı Final'de İnter'e elenince rezil mi olmuştu? Geçen sene nasıl Messi aldıysa, bu senede Ronaldo almalı. Ben böyle düşünüyorum.

Cevap: Messi, Xavi, CR7! Avrupa’nın en iyisi hangisi?

Tepki toplayacağımı biliyorum ama Messi'nin bırakın bu ödülü almasını, bu ödüle aday gösterilmesi bile benim garibime gidiyor. Ya göz var nizam var arkadas adam Xavi-İniesta ve sistemin olmadığı yerde oynayamıyor. Ayrıca milli takımda da oynayamaması var ki üstelik aynı dili konusuyorlar düşünün.

Kaç yıldır kıyaslandığı Ronaldo kendi milli takımı dahil oynadığı her takımda dominant.

Valla hem Ronaldo ile kıyaslanması hemde Avrupa'da-Dünya'da yılın oyuncusu ödülüne layık gösterilmesi bana cok ilginc geliyor.

Messi geçen sene penaltılardan attığı gollerle mi haketmişti? Barcelona Yarı Final'de İnter'e elenince rezil mi olmuştu? Geçen sene nasıl Messi aldıysa, bu senede Ronaldo almalı. Ben böyle düşünüyorum.
Geçen sene xavi hak etmişti,bu sene xavi almalı artık.Ronaldo bu 3 isim arasında en az hakeden adam.

Mesut bu sene Xavi ve iniestadan daha iyi oynadi.

Ya Messi yada Ronaldo

Tepki toplayacağımı biliyorum ama Messi'nin bırakın bu ödülü almasını, bu ödüle aday gösterilmesi bile benim garibime gidiyor. Ya göz var nizam var arkadas adam Xavi-İniesta ve sistemin olmadığı yerde oynayamıyor. Ayrıca milli takımda da oynayamaması var ki üstelik aynı dili konusuyorlar düşünün.

Kaç yıldır kıyaslandığı Ronaldo kendi milli takımı dahil oynadığı her milli takımda dominant.

Valla hem Ronaldo ile kıyaslanması hemde Avrupa'da-Dünya'da yılın oyuncusu ödülüne layık gösterilmesi bana cok ilginc geliyor.

Ronaldo milli takımda iyi mi ?

Gecen sene Sneijder'in hakki nasil yendiyse, bu sene de Xavinin hakki yenecek gibi.Messi almamali. CR7 nin almasini isterim.

Geçen sene nasıl Sneiderin hakkı yendiyse bu sene de Messininki yenesin ve Ronaldoya verilsin..Geçen sene baya ayar olmuştum bu messiye

Üst Alt