Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

30cm buz olmasına şükür edebilirsin. Başka 30cm. ler daha travmatik sonuçlar doğurabilirdi.

tumblr_n3it5opaG91rhvd6fo1_400.gifv

Kar yağıyor mu diye sokak lambalarını kesiyorduk. Bir başlayınca durmuyordu mübarek. Oh yine tatil olacak diye sevindiğimi hatırlıyorum. Güzel zamanlardı. :D
86-87 sanırım, gece uyandım cama baktım, sanki camın önüne beyaz bir perde çekmişler ya da camı boyamışlar gibi sadece beyazlık görüyorum.

9-10 yaşındaydız daha ev uçuyor heralde uzaylılar falan mı diye düşünürken camı açtım, içerisi saniyeler içinde kar doldu.

Tipi varmış dışarıda, 5 metre ötede ki sokak lambasını bile göremedim.

Sonra, sabah nasıl olsa okullar tatil bir daha nerede görürüz böyle yağış diyerek sabaha kadar oturdum.

86-87 sanırım, gece uyandım cama baktım, sanki camın önüne beyaz bir perde çekmişler ya da camı boyamışlar gibi sadece beyazlık görüyorum.

9-10 yaşındaydız daha ev uçuyor heralde uzaylılar falan mı diye düşünürken camı açtım, içerisi saniyeler içinde kar doldu.

Tipi varmış dışarıda, 5 metre ötede ki sokak lambasını bile göremedim.

Sonra, sabah nasıl olsa okullar tatil bir daha nerede görürüz böyle yağış diyerek sabaha kadar oturdum.
Noldu EsEse yağmıyor mu kışın

2 sene once bele kadar kar vardi bizim orada, 4 mevsimi yasiyoruz şükür. Karı kışı sogukta geciren ısınmayanlara allah yardim etsin. Gsc projesi yapabiliriz, kedi kopek olabilir sokak hayvanları vs @İsmail Enver
Ben onu münferit yapıyorum hayvanlardan çok insanlara çok baliciye tiner, bali almış, çorba ısmarlamışımdır üşümemek için zira çoğu madde kullanır allah yardımcıları olsun

Üst Alt