Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

2003 kışıydı sanırım, akşama da nöbetçiyim. Meteoroloji çok ciddi kar uyarısı vermişti; öğlen saat 13.00-14.00 oldu, ortalık günlük güneşlik; Meteoroloji fena yanıldı dedik. Sonrasında başlayan kar yağışıyla bütün İstanbul 1 saat içinde felç olmuştu. Erken davrananlar hemen otel rezervasyonu yapıp kendilerini atmışlar. Arabalar yol ortasında terk edilmiş, pek çok kişi evlerine saatlerce yürüyerek ulaşabilmişler. Nöbetçi olmasam ben de ya yolda kalıp saatlerce yürüyecektim, yahut çalıştığım mekandan ayrılmadıysam orada sabahlayacaktım, şanslıydım yani...

86 veya 87 deki muazzam kar yağışını duydum, o zamanlar İstanbul' da değildim. 10 gün mü ne sadece okullar değil, bütün iş yerleri kapalı kalmış...

ENlx-IuXYAE9RFR

08.15 te gelmesi gereken servis gelemedi gece yağan kar yüzünden, tel elimizde sürekli haber takibindeyiz, tatil oldu mu okullar diye? haber yok.

Servis güç bela geldi 08.55 gibi çocuğumu aldı, saat 09.03 te okullar tatil edildi

Hepi topu 10 bölge vardır buz ya da kar çalışması yapılacak, onu da belediye yapmamış

Yağış gece 2 den beri devam ediyor.

Yani önlem alınacak ya da sabah olabilecekleri tahmin edecek bol bol vakit var.

Hal budur işte Eskişehir de

08.15 te gelmesi gereken servis gelemedi gece yağan kar yüzünden, tel elimizde sürekli haber takibindeyiz, tatil oldu mu okullar diye? haber yok.

Servis güç bela geldi 08.55 gibi çocuğumu aldı, saat 09.03 te okullar tatil edildi

Hepi topu 10 bölge vardır buz ya da kar çalışması yapılacak, onu da belediye yapmamış

Yağış gece 2 den beri devam ediyor.

Yani önlem alınacak ya da sabah olabilecekleri tahmin edecek bol bol vakit var.

Hal budur işte Eskişehir de
Eskişehir'e Laf Yok !

Ben uzaktan bakıyorum, gayet herşey güzel gidiyor.

Üst Alt