Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Sen dini degerlerle mi dalga gectin az once?

Hayır.

Adam benim verdiğim habere uçan çifte ile karşılık verdi Mahir, sen tahminden bahsediyorsun.

Geçtiğimiz günlerde de söyledim. Birkaç zamandır attığın postlar çok can sıkıcı. Bu konuda Keramettin'i haklı buluyorum. Ben olsam sanırım uçan kafa atardım. Zira gifteki adam gibi havaya zıplayacağımı düşünmüyorum.

Hayır.

Geçtiğimiz günlerde de söyledim. Birkaç zamandır attığın postlar çok can sıkıcı. Bu konuda Keramettin'i haklı buluyorum. Ben olsam sanırım uçan kafa atardım. Zira gifteki adam gibi havaya zıplayacağımı düşünmüyorum.
Seyyar satıcının "orijinal Rolex abi bu" demesi gibi senin bana can sıkıcı demen.
Bırak hacı ya demiyorum, hadi hadi inandım.

mahir bey sadece %20 yağmur ihtimali, ama merak etmeyin en son Kenan kefil olmuştu, tutmaması halinde tüm eleştirilerim kendisine olacak.

İstanbul, İstanbul 10 Günlük Hava Tahmini - The Weather Channel | Weather.com

Güzel. Fragman iyidir inşallah. 29 Aralık'ta ortalık coşacak iddiamda bir sıkıntı yok. Sadece tarihte biraz kayma olma ihtimali olursa olur.

İstanbul'daki bugünkü kar yağışı fragman arkadaşlar. İddia ettiğim ciddi kar yağışı ay sonunda sizlerle birlikte olacaktır.

Donsuz geceler.

Üst Alt