Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Mahir bey İstanbul'da ay sonu yağacak diye tahmin ettiğiniz karın erken yağması hakkında düşünceleriniz nedir ?

Gelen yorumlara ve fotoğraflara bakınca yağan şeyin sulu sepken olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ben İstanbul ilk kar yağışını ay sonunda alacak demedim. Ay sonunda İstanbul kar alacak dedim. Kenan Bey ile fazla vakit geçirmeyin ona benzemeye başladınız Murat Bey.

Haklısınız Mahir bey bu arada zaten şehrin her yerinde kar yok, yani belli ki çok yoğun bir şey değil. Bu arada kusura bakmayın halinizi hatırınızı sormayı unuttum, nasılsınız, iyimisiniz, afiyettemisizin ?

@Kenan Ünal :unsure:

Gelen yorumlara ve fotoğraflara bakınca yağan şeyin sulu sepken olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ben İstanbul ilk kar yağışını ay sonunda alacak demedim. Ay sonunda İstanbul kar alacak dedim. Kenan Bey ile fazla vakit geçirmeyin ona benzemeye başladınız Murat Bey.

Ay sonu 29'unda İstanbul'un karla coşacağı fikrine yavaş yavaş ısınabilirsiniz

@Mehmet Eroğlu - @Murat Onder - @Mehmet Arslaner

Belli dalgalanmalar var. Henüz kesinlik kazanmadı ama çok tatlı görünüyor! Umarım değerler değişmez.

Ay sonu 29'unda İstanbul'un karla coşacağı fikrine yavaş yavaş ısınabilirsiniz

@Mehmet Eroğlu - @Murat Onder - @Mehmet Arslaner

Belli dalgalanmalar var. Henüz kesinlik kazanmadı ama çok tatlı görünüyor! Umarım değerler değişmez.
Size tatlı gözükebilir ama bir ton evsiz barksız insan mevcut bari onlara acıyalım. Soğun tatlısı olur ama düşkün ve zorda kalmışları da unutmayalım. İki instagram story'si için koca bir kentin zulüm çekmesine izin vermeyin. Nerede kaldı Sosyalist ve Halkçı düşünmek ?

sipariş veriyorum :

haftasonu lodos , 25km hız rüzgar , hava sıcaklığı 8-10 derece , yağmursuz hafif bulutlu.

lütfen saçmasapan ayaz hava 2-3 km hız rüzgar ve sola basan poyrazla gelmeyin bana

Size tatlı gözükebilir ama bir ton evsiz barksız insan mevcut bari onlara acıyalım. Soğun tatlısı olur ama düşkün ve zorda kalmışları da unutmayalım. İki instagram story'si için koca bir kentin zulüm çekmesine izin vermeyin. Nerede kaldı Sosyalist ve Halkçı düşünmek ?

Tribünlere oynamayalım Levent Bey. Ayrıca intagram akışında bu tip paylaşımlarda bulunmuyorum :D

Takılıyorum abi. :) Senin işin için havanın karlı olması olumlu değil mi? İşin daha sakin olmaz mı?

Havanın karlı ve sisli olması bizim anamızı ağlatıyor. Uçak yerdeyken para kazanamayız. İkincisi binlerce sinirli ve gergin insanla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Bizim için en güzel mevsim bahar ve yazdır. Kendim kışı severim. Lakin durum budur.

Üst Alt