Metin Öztürk'ten Levent Nazifoğlu Hakkında Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Öztürk'ten Levent Nazifoğlu Hakkında Açıklama!

Metin Öztürk: "Levent Nazifoğlu’nun şahitler huzurunda dediği konuşmalar gerçeği yansıtmamaktadır. Okan Buruk görüşmesi sonrası, şahsıma attığı tehditvari Whatsapp mesajı sonrası kendisi ile ilişiğimiz kesilmiştir."

Kadir Çetinçalı, Levent Nazifoğlu ile Metin Öztürk arasında geçen diyaloğu açıkladı!

Kadir Çetinçalı: “Levent Nazifoğlu yol ayrımına giden süreçte Metin Öztürk’ün listesinde olan İsmail Sarıkaya’nın gelecek sezon teknik direktör adayı olarak Okan Buruk ile görüşmesi bardağı taşırıp Öztürk ile Nazifoğlu’nun yol arkadaşlığının sonu oldu.”

Kadir Çetinçalı: “Konunu detayları için konuştuğum Levent Nazifoğlu çok ilginç gelişmeleri anlattı. Metin Öztürk’ün Nazifoğlu ile yaptığı ilk görüşmede kendisinin kulübe para koyamayacağını ve Kerem, Marcao ve Nelsonn’u 30 milyon Euro’ya satmaları gerektiğini söyledi.”

Kadir Çetinçalı: “Nazifoğlu ise Öztürk’e “Ya Başkan 2 yıl şampiyonluk sözü veriyorsun. CL’de final oynayacağız diyorsun. Bu oyuncuları satıp, gelen 30 milyon Euro’nun sadece 10 milyonu ile transfer yapacaksak biz gelecek sezon küme düşmeye oynarız” diye cevap verdiğini söyledi.”

Kadir Çetinçalı: “Öztürk ise Nazifoğlu’na “Yeni yasa ile para koymamız mümkün değil. Zaten ben de o kadar para yok. Futbolcu satıp, 6 ay beni idare et, sonrasında gelecek gelirler var, ben durumu toparlarım” yanıtını verdi.”

Kadir Çetinçalı: “Öztürk’ün bu sözleri üzerine Nazifoğlu “Bu 6 aylık sürede takım başarısız olunca ben başarısız olacağım. Yönetim olarak suçu bana yıkacaksınız” cevabını verdi.”

Kadir Çetinçalı: “Nazifoğlu, Öztürk’ün teknik direktör olarak Torrent ile devam edeceklerini ve 30M₺ tutan tazminatı ödememeleri gerektiğini kendisine söylediğini ve bunun üzerine Nazifoğlu’nun “Ben de aynı fikirdeyim başkanım bu külfeti kulübe yıkmayalım” dedim diye belirtti.”

Kadir Çetinçalı: “Metin Öztürk’ün Torrent ile ilgili bu fikrinden sonra yönetici İsmail Sarıkaya’nın Okan Buruk ile görüşmesi Levent Nazifoğlu’nun şaşkına çevirdi. Metin Öztürk’ü bir kez daha aradı ve aralarında şöyle bir konuşma geçti.”

Nazifoğlu “Başkan Torrent ile devam edeceğiz dedin peki Okan Buruk ile görüşme neden?” - Öztürk “Görüşme benim isteğimle oldu” - Nazifoğlu “Torrent ile devam edeceğiz dedin” - Öztürk “Edeceğiz canım taraftarı etkileyelim”- Nazifoğlu “Okan’a yazık değil mi? Ümitlendiriyorsun”.

Nazifoğlu: "Sen taraftarı kandıramazsın!"

Esref Hamamcioglu

lFsKUP.gif

Ohoooo ho secilmeden birbirlerine girmisler secilseler demek bugunude arayacağız.
Neyse hamamcioglu balkon konuşması yapabilir artik

Fırat Develioğlu haklı çıktı. Seçilmek için tüm tuşlara basan, onu da eline yüzüne bulaştıran başkan adayı.
"Taraftarlar, Levent Nazifoğlu’na sıcak bakmıyor olabilir. O dönemki şartlarda 2 liraya alabileceğiniz oyuncuyu 5 liraya almış olabilirsiniz. Levent Nazifoğlu, işini iyi bilir ve iyi yapar."

Nazifoğlu ilişiği kesilince Dursuk Özbeke de bayağı bir sallamıştı. Bu adamla yola mı çıkılır yav git bir önce kendini sorgula.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Üst Alt