Metin Öztürk'ten Levent Nazifoğlu Hakkında Açıklama! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Öztürk'ten Levent Nazifoğlu Hakkında Açıklama!

Eşref Bey'de Metin Bey'de Burak Elmas'tan daha iyi olmaz.

Ama Burak Elmas'ta olmaz. Yarın yine seçilse ikisinden iyi olur da diyemeyiz.

Camia içi kavga sürdükçe seçilen öncekini aratır. Kendisi seçilsin önceki dönemini de aratır.

Adam başkanlığa aday olduğu 1 aylık dönemde neredeyse Aziz Yıldırım'ın 5-6 yıllık dönemindeki kadar rezilliklere sebep olacak işlere el attı. Bir de başkan olsa...

Dün gece izledim Son Sayfa'yı.

Resmen şok oldum Levo'nun söylediklerinden sonra. Metin böyle bir herifse defolsun gitsin Galatasaray camiasından.

Dün gece izledim Son Sayfa'yı.

Resmen şok oldum Levo'nun söylediklerinden sonra. Metin böyle bir herifse defolsun gitsin Galatasaray camiasından.

Düşün bir de 30 Nisan tarihinde seçim ertelenmemiş olsa - MÖ başkan seçilmiş olsaydı.

daha 1 hafta dolmadan Sportif Direktörü istifaları konuşuyor olacaktık

Marcao nelsson keremden 30M ha :asd:

Ulan olm iyi bi pazarlayiciniz varsa sadece Kerem 20+ getirir yaw. Bunu soyleyen adam iş bilmeyen adamdır ki, hicbir bilgilerinin olmadigini zaten nazifson soylemiş videoda. Her seyi bildiklerini sanıyolar ama bi bok bilmiyolar demis herif.
Yav bu zekayla nasil bu kadar para kazanmislar aklim almiyor.
Bb borcu diyip duruyorlar. Lan o zaman tüm menajerlere yuksek komisyondan haber salıp takimda para edebilrcek kim varsa en yuksek geliri elde etmeye çalısırsın.

70-80 milyon artık neyse bunu gider borca verirsin.borcun 3te birini ödemi olursun sonra gider bb ile tekrar anlaşnaya otutursun bu sefer senelik 30 milyon euro değil 10 milyon euroya anlasirsin.
Daha sonra 15 milyon euroluk kaynak yaratırsın ve bu parayla eldeki potansiyel veletlerle birlikte free ve kiralik derken geçiş dönemi için kadro kurarsın.
Bu da en kötü ilk 3 içine atar seni.

Sonuc olarak eldeki oyunculardam max geliri elde edip borcu düşüren başkan olursun. Sonra küllerinden doğacak bir kadro geliştirirsin. Öyle 11 tane muhtesem ötesi oyuncuya ihtiyacın yok.
Zaten satabileceğin oyuncu grubu şunlar.
Kerem
Marcao
Nelsson
Luyindama
MM
Cicaldau
Pva

Bunların haricinde potansiyellerin
Yunus
Bay
Morutan
Ozorn
Emin
Boey
Takımin yarısı zaten elde kalıyor. Sanki ucan kaçan bir takim var alti ustu 2-3 tane oyuncu üzerinden gidiyoruz. Herifler kovdugun adamlarla 5.lik kovaliyor biz luksun luksu marcao-nelsson ile takiliyoruz.

Biraz zeki yönetim olsa yürüyeceği iki yol ile de sürdürülebilir bir takım oluşturur. Bunlar hazır yiyici ama.
15 milyon euroya taş gibi takım kurarsın bıraksınlar bu ayaklari yav.

Millet zannediyor ki bunlar Galatasaray’ı sevdiği için başkan adayı oluyor. Avrupa çapında reklam yapıyorlar. Yoksa kim tanıyacak bunları.? Metin Öztürk’ün hala ne iş yaptığı muamma. Eşref Hamam keza öyle. Bide diğer Başkanlara bakın. Beğenmediğimiz Dursun Özbek otelleri vs var. Ünal Aysal zaten söylemeye gerek yok. Nerden nereye.

Üst Alt