GSC Anket - Mevcut Görüntülere Göre Fenerbahçeli Topçular Ne Kadar Ceza Alacak? - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Mevcut Görüntülere Göre Fenerbahçeli Topçular Ne Kadar Ceza Alacak?

Ceza tahminleriniz

• 0-1 maç

Kullanılan: 106 49.5%
  • 2-4 maç

Kullanılan: 28 13.1%
  • 5-10 maç

Kullanılan: 67 31.3%
  • +10 maç

Kullanılan: 13 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    214
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Insanlarin ulkemizi bile bile adaletli bir karar aciklanmasini beklemesini anlamiyorum. Birakin hic ceza vermesinler. Biz gene sampiyon oluruz.

fb'in ve ts'un maçları 3 nisan çarşamba günü oynanacak. fb iç sahada, ts deplasmanda oynayacak.

sevkleri kesin olarak ya seçim günü o hengame gündemin içinde, ya da seçimden bir sonraki gün olan pazartesi günü açıklayacaklardır.

cezaları ise 2 nisan salı günü açıklayacaklardır.

bu açıkça belli oldu.

Dünya futbolunda bu tür olaylara ne cezalar cikmis acaba? Cantona olayi vardi misal 8 ay ceza yemisti
Benim hala aklım almıyor. Bana kalırsa üçüde en az 1 sene men edilmeli ama gel görki sevk etmekten bile korkan bi tff var başımızda

Bide şu Galatasaraylım diyen yorumcular, sosyal medya trolleri ve avukatlar falan max 2-3 maç ceza almaları lazım falan demeselerine acayip kıl oldum

Ben biraz bu ülkeyi ve futbolunu biliyorsam rezil kararlar çıkacağından okadar eminim ki. Bunu soylemek istemiyorum ve detayinda da girmek istemiyorum ama bence takip etmeyin çok sinir olacaksınız
Fener aleyhine karar çıktığını yada fener işin içindeyken adaletin yerini bulduğunu bir kez dahi görmedim. Bence bu yeterince açık bir argüman

Marcoa ya takim arkadaşının koluna vurduğu yada vurmaya teşebbüs ettiği için 8 maç veren bu pfdk degilmiydi? Bakın o kural bile sadece bize özeldi ve devamı olmayacak. 6 saniye kuralı Turkiyede ilk ve son kez bize uygulandı. Daha bir sürü şey var böyle yazmaya gerek yok. Bunlara bir kez böyle bir ceza çıkmadı. Şike sezonunda bile mağdura yatıp play off diye birsey çıkardılar kulüp üyeleri Mehmet Ali Aydınlar tarafından ben demiyorum kendi ağzıyla itirafı var. Son maç şampiyon olmasak ödüllendirileceklerdi.. Al sana ülkedeki spor adaleti. Son tff başkanlarına bakın. Demiroren, Mehmet Ali Aydınlar, Nihat ozdemir, Bide şimdiki... Son 10 sene komple kurulları içerde başkan düzeyinde. Söylecek söz varmi. Sorsan mağdurlar mağdur edende kendi kulüp üyeleri yersen...
Hep tff ile kavgalilar ama bir kez bile istifa demezler. Ya ne desen ne yapsan havada kaliyo. Bizde Galatasaray var diye izliyoruz işte bu rezaleti...
Mehmet Ali Aydınlar ile birlikte çamura batis başladı. Şuan dipte. Cikarabilcek güç yok.
İyi kadrolar kurup şamarlayarak adam etmek disinda hicbir care yok. Haksizligi içine ata ata.

eee trabzonspor'dan neden ses seda kesildi? onu anlamadım.

tam 10 gün oldu ya. neyi bekliyorlar acaba? yuh!
TS basın toplantısında başkanlarının yanında kimler oturuyordu?
- Siyasiler

Siyasiler ne istiyor?
- Seçim bitene kadar sevkler ya da cezalar açıklanmasın, hem günden değişmesin hem oy kaybetmeyelim.

Sevkler açıklanmayınca kim memnun olur?
- Siyasiler

TS basın toplantısında siyasilerin yanında kim oturuyordu?
- TS başkanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt