GSC Anket - Mevcut Görüntülere Göre Fenerbahçeli Topçular Ne Kadar Ceza Alacak? - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Mevcut Görüntülere Göre Fenerbahçeli Topçular Ne Kadar Ceza Alacak?

Ceza tahminleriniz

• 0-1 maç

Kullanılan: 106 49.5%
  • 2-4 maç

Kullanılan: 28 13.1%
  • 5-10 maç

Kullanılan: 67 31.3%
  • +10 maç

Kullanılan: 13 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    214
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koç tedbirsiz sevk edeceklerini söylediler demiş. 1’inde sevk 2’sinde ceza açıklanmalı o durumda
Koç muhtemelen ona çabaladığı için öyle söylemiştir ama tedbirsiz olsa çoktan sevk ederlerdi bu kadar bekleyeceklerini sanmıyorum hatta tedbirsiz sevk edilse karşı taraf baya sakin halde takılırdı sorun etmezlerdi en fazla 1-2 maç verip geçiştirirlerdi.

Bunca zaman hele ki seçimin geçmesini bekletiyorlarsa bana kalırsa ağır cezalar geleceği içindir aksi durumda çoktan açıklanırdı.

Soccer+Kick+to+the+Arm.gif

1 maç

343c8a2dd04df5c43b7df972744dc636.gif

1 maç

200w.gif

0 maç

geçmişte bize verilen cezalar karşıma çıkıyor da yani aynı terazide tartılsalar olaylara karışan her ismin 10 maç alması lazım en az

Koç muhtemelen ona çabaladığı için öyle söylemiştir ama tedbirsiz olsa çoktan sevk ederlerdi bu kadar bekleyeceklerini sanmıyorum hatta tedbirsiz sevk edilse karşı taraf baya sakin halde takılırdı sorun etmezlerdi en fazla 1-2 maç verip geçiştirirlerdi.

Bunca zaman hele ki seçimin geçmesini bekletiyorlarsa bana kalırsa ağır cezalar geleceği içindir aksi durumda çoktan açıklanırdı.

Aksine Trabzonlu seçmen açısından bekletiliyor. Trabzonlu seçmeni sinirlendirecek şekilde FB tarafı hafif cezalar alacak. Tabi Trabzon belediyesi seçimi değil, İBB seçimi açısından...

Aksine Trabzonlu seçmen açısından bekletiliyor. Trabzonlu seçmeni sinirlendirecek şekilde FB tarafı hafif cezalar alacak. Tabi Trabzon belediyesi seçimi değil, İBB seçimi açısından...
Trabzon şehrini etkilese bile futbolla alakası olmayan çok insan var zaten ağır AKP'nin kazandığı şehir olduğunu düşünürsek en kötü ihtimal yine orada %51 AKP kazanırdı asıl 20 milyon taraftarı olan camia her zaman daha risklidir çoğu şehirde kafa kafaya gidecekler belki 5 bin oy fark edecek şehirler var 10'ar maç ceza verseler o fikir değiştirenler seçimi değiştirirdi.

Trabzon şehrini etkilese bile futbolla alakası olmayan çok insan var zaten ağır AKP'nin kazandığı şehir olduğunu düşünürsek en kötü ihtimal yine orada %51 AKP kazanırdı asıl 20 milyon taraftarı olan camia her zaman daha risklidir çoğu şehirde kafa kafaya gidecekler belki 5 bin oy fark edecek şehirler var 10'ar maç ceza verseler o fikir değiştirenler seçimi değiştirirdi.

Trabzon seçimi değil İBB seçimi diye özellikle belirttim. Trabzon'u amatör kümeye düşürseler siyasi olarak orada yine kazanırlar muhtemelen. İstanbul'da ise kafa kafaya bir yarış varken Trabzonlu bir grup seçmenin İmamoğlu'nun Trabzonlu olmasının da etkisiyle sandığa gitmemesi bile işin rengini değiştirebilir.

Yalı çocuğu yiyorsa hükümeti test etsin bakalım kimin kaybedeceği bir şey kalmamış.

Açıkçası fenerli futbolculara acımayacaklar ne hak ediyorlarsa vericekler böylelikle seçim konusunu değiştirecekler diye tahmin ediyorum yarından itibaren gündem alev alır seçim unutulur.

Koc'un ulkenin en buyuk ekonomik yapi taslarindan biri oldugunu unutmamak gerek. Yalnizca belediye secimleri olarak bakmamali. Hukumet isine gelmiyorsa cok zit gitmeyecektir. Zaten PoFuDuK, tahkim kurulu hepten heriflerin elinde. O vatandas AIHM'ne falan basvurmadiktan sonra adalet bulamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt