Meyhaneciler Buraya - Sayfa 254 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Sabah enerjik kalkamıyorsanız tüketmeyeceksiniz Berat Bey. İçki hiçbir zaman günlük hayatınızın önüne geçmemeli.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

22566.jpg

Sabah enerjik kalkamıyorsanız tüketmeyeceksiniz Berat Bey. İçki hiçbir zaman günlük hayatınızın önüne geçmemeli.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şöyle ki, saat 02:00 gibi yattım, 07:00'de kalktım. Fazla da içmedim halbuki 5.5 litre bira tüketmişim fakat 5 saat yeterli gelmedi, uykumu biraz daha fazla aldığımda enerji ve uyku sorunum olmuyor gün içerisinde.​

Kitap oku bol bol kitap oku! Halbuki olduğun pozisyona gelene kadar bayağı kitap okumuş olman gerekir ama o okumalar ders kitaplarından ileriye gitmemiş; öyle görünüyor.

Dertli içmenin kafası nedir bilmiyorum çünkü dertlendiğimde içki masasına oturmam. İçmem. Derdimi çözebilecek birilerinin yanına giderim, süreç gerekiyorsa yalnız kalırım.

Ne anlatıyorsun yine kimbilir, içerken konuları farklı yönlere çektiğini düşünüyordum, normal halin bu herhalde. Okuduğum kitaplar senin içki şişelerinin boyunu geçer.

Dertli içen adam daha kolay sarhoş olur, onu geçtim dertlerin bu kadar kolay çözülüyorsa, pek derdin olmuyor demekki.

Ne anlatıyorsun yine kimbilir, içerken konuları farklı yönlere çektiğini düşünüyordum, normal halin bu herhalde. Okuduğum kitaplar senin içki şişelerinin boyunu geçer.

Dertli içen adam daha kolay sarhoş olur, onu geçtim dertlerin bu kadar kolay çözülüyorsa, pek derdin olmuyor demekki.

İçmeden çözülen dertler kolay mı! Dertlenince mutlaka içilmeli mi? Samimi soruyorum.

Ben dertleri kafaya takmayacak kadar rahat bir insanım. Sorsan dünya kadar dert anlatırım. Ama kafama takmam. Zamanı gelince çözülüyor.

Üst Alt