Meyhaneciler Buraya - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Şu anda Çeşme’de kafam bir milyon... kız arkadaşım benimle kavga etti. Otelin anahtarını aldı ve gitti. Kapıyı kitledi. Ve yattı cüzdanım çantasında arabanın anahtarı çantasında sızdı ve uyudu. Şimdi sokakta mal gibi oturuyorum. O kadar keyifsiz ve huzursuz oldum ki... şeytan diyor bırak git

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu anda Çeşme’de kafam bir milyon... kız arkadaşım benimle kavga etti. Otelin anahtarını aldı ve gitti. Kapıyı kitledi. Ve yattı cüzdanım çantasında arabanın anahtarı çantasında sızdı ve uyudu. Şimdi sokakta mal gibi oturuyorum. O kadar keyifsiz ve huzursuz oldum ki... şeytan diyor bırak git

Pozitif dusunmek gerekirse, gece disarida kalmak icin en iyi yer ve zaman, Cesme'de bir yaz gecesi

Ewt renktas gelismeleri alalim

ub.msji

Renktaş, eğer fazla özel değil ise,

olay bu noktadan,
Sevdiğin kadınla rakı içmek ve sana onu anlatan türküyü dinlemek...
İnsanı kendinden geçiriyor.

bir saat içinde bu noktaya nasıl geldi?

Hani işin içinde @Mustafa Kaya olsa anlayacağım, bir pot kırmıştır, bir yerde mantık aramıştır falan diyeceğim.

Renktaş, eğer fazla özel değil ise, olay bu noktadan,
bir saat içinde bu noktaya nasıl geldi?

Hani işin içinde @Mustafa Kaya olsa anlayacağım, bir pot kırmıştır, bir yerde mantık aramıştır falan diyeceğim.

Uğur ayılınca düzeldi.

Yemekti rakıydı derken gayet güzel bir ortam devam ediyordu. Neyse hesabı ödeyeceğim zaman bir baktım kartım yok. Neyse ben cüzdanı ve anahtarı ona vermiştim çantasındaydı. Canım çantanı Verde hesabı ödeyeyim dedim. Neyse cüzdanı istedim unutmuşum otelde dedi. Nasıl unutursun dedim. Ne bileyim kendi cüzdanını bana ne veriyorsun dedi. Neyse dedim anahtarı ver gidip cüzdanı alayım. Anahtarı aldım gittim. Cüzdanımı aldım. Geri geldim. Ortalama 20 dk sürdü bu olay. Nasıl olurda kendisini orada bırakıp gidermişim. Başladı buradan bana esmeye. İlk 15 dk sustum baktım ben sustukça çoştu. Karşılık verdim. Neyse otele döndük. Sigaram bitmişti. Sigara alayım dedim cüzdandan 20 tl aldım arabada oturuyor otelin tam yanındayız. Sen in arabayı kitle. Cüzdanı al anahtarları al kalk git. Arabaya döndüm Yok. Dedim herhalde lavaboya gitti. Arabanın yeri sıkıntı değil. Dedim gideyim odaya giderken aradım. Açtı insan öyle bırakılmaz böyle bırakılır dedi. Odaya gelirsen giderim seni istemiyorum bu gece yanımda madem akşam beni bırakıp birde bana kızdın. O zaman bu gece git nerde kalırsan kal dedi. Bende otelin şezlongunda uzandım. Bir kaç bardak daha içtim. 2 İngiliz hatunla sohbet ettim. Sabaha karşı biraz serindi. Ama önemli değil. Sabah aramış nerdesin sen nereye gittin. Neden odadan çıktın gece diyor. İçtiği 2 duble demiyorum 2 tek duble arasıydı. Dedim sen içme içince bokunu çıkarıyorsun. Sen böyle yaptın dedim. Yaptıysam haklıyımdır dedi. İyi sen bilirsin dedim. Şimdi başka otele geçtik. Hususi 2 oda aldım. Bu gece içeceğim ve yanında kalmak istemiyorum. Bu geceyi dışarıda değil odada başka bir kadınla geçiririm dedim. 6 saattir dibimden ayrılmadı. Ne istesem oluyor.
Standart kadının alkollüsü diyelim. :) olay saçma sapan ama oldu.

Otelde akşam yemeği sonrası :) Bu gecede böyle olsun :)

3d469af195117f88b398c0eac8268b9f.jpg

Bugün çok keyifliyim :)

Hatun bir otel beğendi...
2 gece rezervasyon yaptım. Senin seçtiğin yerler hep kalitesiz diyordu. Neymiş herşey dahil almıyormuşum. Oda kahvaltı alıyor sonra dışarıda yiyip içiyormuşuz vs vs :) ki en güzel yerlerde yemek yiyoruz oda kahvaltı aldığım mekanlarda oda vs kalitesi süper...
Uzatmayayım. Dün onun bulduğu yeri satın aldım. Akşam yerleştik. Odaya çıkmadan yemeğe geçtik. Yemekleri beğenmedim ama ses etmedim. Neyse rakı içelim dedik herşey dahil ya.
Bir rakı geldi ne olduğunu daha anlamadım. 1. Yudumda bıraktım. Neyse arabaya bindim gidip tekelden rakı aldım. Bak haklarını yemeyeyim. Haydar güzeldi.
Neyse sabah oldu. Sözde otelin kendi plajı var. Bir baktık bir minibüs ne oluyor anlaşmalı plaj 2 km ilerde dediler. Neyse bindik gittik. Herşey dahildi ya plaj değilmiş. Su içsen parayla neyse bira vs içtik 200 lirada orada harcadık. Kahvaltı güzel değildi. Manzara süper odalar güzel değil ama neyse geçelim bunları. Akşam yemeğine geldik yemekler iğrenç alkoller kalitesiz vs :)
Hatun kuduruyor bende dalga geçiyorum. Birşey diyemiyor. Kendi seçtiği için. Şimdi gitmiş odaya sinirden ağlıyor tahminen. Bakın bunca rezillik yaşanıyor ve ben çok mutluyum. Çünkü tatil konusunda ilk defa kendi seçimini yaptı. Oda içinde patladı birşey diyemiyor. Ben alsam ilk Saatte terketmiştik oteli ve 3 ay laf ederdi.

Ben ise tekelden aldığım biraları içip oturuyorum :)))
Çok mutluyum çok...

59c0046f34b44e2a39b3e1e723bdf925.jpg

Bugün çok keyifliyim :)

Hatun bir otel beğendi...
2 gece rezervasyon yaptım. Senin seçtiğin yerler hep kalitesiz diyordu. Neymiş herşey dahil almıyormuşum. Oda kahvaltı alıyor sonra dışarıda yiyip içiyormuşuz vs vs :) ki en güzel yerlerde yemek yiyoruz oda kahvaltı aldığım mekanlarda oda vs kalitesi süper...
Uzatmayayım. Dün onun bulduğu yeri satın aldım. Akşam yerleştik. Odaya çıkmadan yemeğe geçtik. Yemekleri beğenmedim ama ses etmedim. Neyse rakı içelim dedik herşey dahil ya.
Bir rakı geldi ne olduğunu daha anlamadım. 1. Yudumda bıraktım. Neyse arabaya bindim gidip tekelden rakı aldım. Bak haklarını yemeyeyim. Haydar güzeldi.
Neyse sabah oldu. Sözde otelin kendi plajı var. Bir baktık bir minibüs ne oluyor anlaşmalı plaj 2 km ilerde dediler. Neyse bindik gittik. Herşey dahildi ya plaj değilmiş. Su içsen parayla neyse bira vs içtik 200 lirada orada harcadık. Kahvaltı güzel değildi. Manzara süper odalar güzel değil ama neyse geçelim bunları. Akşam yemeğine geldik yemekler iğrenç alkoller kalitesiz vs :)
Hatun kuduruyor bende dalga geçiyorum. Birşey diyemiyor. Kendi seçtiği için. Şimdi gitmiş odaya sinirden ağlıyor tahminen. Bakın bunca rezillik yaşanıyor ve ben çok mutluyum. Çünkü tatil konusunda ilk defa kendi seçimini yaptı. Oda içinde patladı birşey diyemiyor. Ben alsam ilk Saatte terketmiştik oteli ve 3 ay laf ederdi.

Ben ise tekelden aldığım biraları içip oturuyorum :)))
Çok mutluyum çok...

59c0046f34b44e2a39b3e1e723bdf925.jpg

Hocam, bana ates ile oynuyorsun gibi geliyor ama hakkinda hayirlisi.
Kadinlarin en korktugum huyu hic bir seyi unutmuyor olmalari.

Üst Alt