Meyhaneciler Buraya - Sayfa 258 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Ramazan sonrasi gecen hafta sonu cok hizli bir giris yaptim. 2-3 haftalik yeter bu bana simdilik.

Ama öte yandan da Cumartesi Alman arkadaslarimla Almanya-Isvicre macini izleyecegim. Orada yine hizli bir dönüs yaparim muhtemelen :D

18 - 20 yaslarinda carsamba baslar pazar a kadar icerdim fakat artik 1 gun icsem 2 gun kendime gelemiyorum. Su hangover olayini notralize etmek icin en iyi yol nedir?

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hamza nın da dediği gibi su su su.

Demlenirken arada bir bardak su iç. Gece yatarken de bol bol su iç. Sabaha zımba gibi olursun. Dehidrasyonu önlemek lazım.

Ben gece yatmadan yanıma bir iki su şişesi alırım sabaha kadar bitiririm, alışık olduğum için hiç uykudan uyanmadan tepeme dikerim suları direkt.

sent via GSC

18 - 20 yaslarinda carsamba baslar pazar a kadar icerdim fakat artik 1 gun icsem 2 gun kendime gelemiyorum. Su hangover olayini notralize etmek icin en iyi yol nedir?

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Su tavsiyesine kesinlikle katılıyorum. İçki kadar su içebiliyorsan sağlam kalırsın.

Ekstradan domates suyunu önereyim ben de. Domates suyu hangover olduğun sabah bi bardak çok iyi geliyor.

f7e74d9815d768363b4be4dbe0a1db04.jpg

Üst Alt