Meyhaneciler Buraya - Sayfa 276 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Unutamıyorum MK diyorsun!

Ben de diyorum ki "madem unutamıyorsun çabalama; bırak orada kalsın." Bir süre sonra acı vermemeye başlayacak. Hayatın akışında karşına çıkanların yardımıyla aklında kalan o kişi, yüzünde tatlı bir tebessüm bırakmaya başlayacak.
yıllar geçti MK
acı vermiyor ztn unutamadım sadece
uzun zaman sonra rüyama girdi..

Bu arada derdi olan bu sayfaya geliyor. Sadece mutsuzken mi alkol alıyorsunuz? Acılarınızın sığınağına çevirmeyin o lezzetleri. Bu sayfaya geliyorum Müslüm Gürses, Ahmet Kaya vs. en kederli şarkıları paylaşılıyor. Yok mu keyiften içen ve bu tempoda şarkı paylaşan?

Bu arada derdi olan bu sayfaya geliyor. Sadece mutsuzken mi alkol alıyorsunuz? Acılarınızın sığınağına çevirmeyin o lezzetleri. Bu sayfaya geliyorum Müslüm Gürses, Ahmet Kaya vs. en kederli şarkıları paylaşılıyor. Yok mu keyiften içen ve bu tempoda şarkı paylaşan?

İçim yanıyor Mahir içim, bir teselli ver.

Yav Sertan abi, ben şimdi buna küfür etsem yine ben suçlu olacağım. Yukarıda arkadaş bizzati kendisi hep ağır şarkılar paylaşıyorsunuz biraz da oynak bir şeyler paylaşın diye yazmadı mı?

Yav Sertan abi, ben şimdi buna küfür etsem yine ben suçlu olacağım. Yukarıda arkadaş bizzati kendisi hep ağır şarkılar paylaşıyorsunuz biraz da oynak bir şeyler paylaşın diye yazmadı mı?
tutarsız

farkındayım da yapacak bir şey yok

adama saldırılınca da hoşuma gitmiyor

ama işte,dostun derdi düşmanınkinden büyük olur

Üst Alt