Meyhaneciler Buraya - Sayfa 275 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Evet geldik cuma gunune, kafa dagitma gunu.

Menumuzde

1 adet 70cl yeni raki
6 tane cila olarak kirmizi tuborg

Meze olarak:
Haydari
Acili ezme
Patlican ezmesi
Humus
ve en sevdigim coban salatasi

Et olarak:
1 kilo tavuk butu terbiyelenmis, bol kimyonlu ve sarimsakli
6 adet dana pirzolasi

herkese afiyet olsun

İroni idi renktas afedersin b.ku cikmis hadi bir buyuk ictiniz iki kisi alti kirmizi bira nedir yav gerci genclikte.olabilir bende sonra bas agrisi yapiyor karistirinca

Wallah abi, isin ironi kismi ben ufakken ben hic alkol icmem derdim soyle 6-7 yaslarinda simdi 23 um ve her hafta masa yapiyoruz. Hayat'a hic buyuk konusmiyacaksin onu ogrendim, ve maalesef valide ve peder ikiside akp ve ben Gazi Mustafa Kemal Ataturkun yolunda ilerleyen bir insanim. aile komple akp.

Ayrica, 70cl rakinin ustune 3-er bira normal gelmeye basladi, sanirim alkolik olmaya basliyorum.

Wallah abi, isin ironi kismi ben ufakken ben hic alkol icmem derdim soyle 6-7 yaslarinda simdi 23 um ve her hafta masa yapiyoruz. Hayat'a hic buyuk konusmiyacaksin onu ogrendim, ve maalesef valide ve peder ikiside akp ve ben Gazi Mustafa Kemal Ataturkun yolunda ilerleyen bir insanim. aile komple akp.

Ayrica, 70cl rakinin ustune 3-er bira normal gelmeye basladi, sanirim alkolik olmaya basliyorum.
Aman diyeyim alkol seven biriyim ama dikkatli ve olculu icmek lazim,gecmis gece hayatimda hic fena degildi muzisyenlik yaptim çok sey gordum cigerinize yazik etmeyin arada kacar ama keyif almak onemli ,yaslandikca zaten azalacaktir. İsin siyasal kisminda ise tumnpartilerden nefretbeden biriyim bana ya da ulkeye verdikleri hicbirsey yok neyse buraya gurmeyelim bosver

IMG_3970.JPG

Üst Alt