Meyhaneciler Buraya - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

.....
72786a9aa0f608bfc1936bd25d7d3cec.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........

Arkadaşlar merhaba;

Dün akşam yine denk geldiğim bir sahneyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Rakıyla çay içen karakterler mevcut. Bu nedir; bunun izahı nasıl yapılabilir anlamıyorum! Şalgam ve rakıyı kafamda canlandıramıyorken çay ve rakıyı düşünmek bile can sıkıcı!

Arkadaşlar merhaba;

Dün akşam yine denk geldiğim bir sahneyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Rakıyla çay içen karakterler mevcut. Bu nedir; bunun izahı nasıl yapılabilir anlamıyorum! Şalgam ve rakıyı kafamda canlandıramıyorken çay ve rakıyı düşünmek bile can sıkıcı!
viskiyle ayağını yıkayan adamı baz alıp değerlendirecek olursam ben bir aykırılık göremiyorum.

Arkadaşlar merhaba;

Bana da dün bi arkadaşım tavsiye etti yav ciddi ciddi, anlam veremedim ben de..

ben de nazen yeşil nane likörü aldım 35'lik 48 tl yarın akşam onu patlatırım. 4 bira parası, biradan sıkıldım artık farklı zevkler tadayım dedim hayatımda ilk defa içeceğim bakalım nasıl tadı.

Likor fazla kafa yapmaz gibi geliyor bana, ama maalesef alkol ulkemizde haram ettiler. Ben burda 70cl Jack 19 euroya aliyorum yazik gunah.

Bizim orda, gencler bira, raki, vodka, unutmuslar komple sarapa evrilmisler, napsin adamlar.

Likor fazla kafa yapmaz gibi geliyor bana, ama maalesef alkol ulkemizde haram ettiler. Ben burda 70cl Jack 19 euroya aliyorum yazik gunah.

Bizim orda, gencler bira, raki, vodka, unutmuslar komple sarapa evrilmisler, napsin adamlar.

Üşenmedim hesap yaptım 70'lik jack burdaki fiyatı 32 euro falan nerdeyse 2 katı. Likör kafa yapmaz lafına da geçen sene 35'lik jager meister içmiştim evde nasıl yatağa gittiği mi hatırlamıyordum ertesi gün de kusma falan ben ki bir oturuşta 2 şişe şarap, 10 bira falan içen adamım. Bunun üzerinde de %30 alkol oranı yazıyor. Temkinli olmakta fayda var.

Üst Alt