Meyhaneciler Buraya

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
Boş yapma yıllardır gündüz içtik

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
şimdi içki gündüz mü gece mi içilir diye bir tartışma çıksa ben kararsız kalırdım içkisine, ortamına ve mevsimini göre değişir mesela 40 derece yaz güneşinde gündüz rakı içemezsin ama bira iyi gider. tek başına içeceksen akşamları evde uykuluk içip sonra yatmak daha iyidir kalabalıkta arkadaş ortamında içeceksen gündüz başlayacaksın..

Can Çelik

Tecrübeli Üye
@Ahmet Sarı

Kardesim, dun jagermeister 70cl aldim. Bu ne lan dedim, cocuk ickisi falan filan. Sonra sise bitti, 2 kisiydik yemin olsun eve zor vardim.

3 plastik bardak doldurdum ictm, rakidan 5x daha hizli carpti, oyle boyle degil.
Kardeş bar içkisi o yav. Arkadaşlarla barda oturup bira içerdik, her saat başı gider jeger shot atardık ayakta sonra biraya devam.

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
keyiflik içki derken önerilerin var mı
Hocam içki içmeyi çok severim. Ancak gurme değilim. Ben rakı ve şarap dışında içki içmem. Rakı da şarap da gecene eşlik eden içkilerdir. Rakı Saki, Tekirdağ, Efe dışında içmem. Şarabı da arkadaşımın şarap evi var oraya giderim. O ne verirse onu içerim. Şarapları kendi üretir. Üzerinde konuşacak kadar bilgim yok açıkçası. Meyve suyu niyetine meyve şarapları vardır. Şirince şarapları. Migros'ta satar. Karadut en iyisidir. Söyleyeceklerim bu kadar

Alper Yılmazlar

Moderator
Yönetici
Moderatör
Acayip icesim var
Tuborg'dan baska bisey önerin bana

Ahmet Sarı

Parçalı Üye
Hocam içki içmeyi çok severim. Ancak gurme değilim. Ben rakı ve şarap dışında içki içmem. Rakı da şarap da gecene eşlik eden içkilerdir. Rakı Saki, Tekirdağ, Efe dışında içmem. Şarabı da arkadaşımın şarap evi var oraya giderim. O ne verirse onu içerim. Şarapları kendi üretir. Üzerinde konuşacak kadar bilgim yok açıkçası. Meyve suyu niyetine meyve şarapları vardır. Şirince şarapları. Migros'ta satar. Karadut en iyisidir. Söyleyeceklerim bu kadar
Meyve şarabı içeceksen cahit kutman mavros karadut vişne nar böğürtlen şarabı var gördüm burda şişesi 20 tl ancak %8 alkol oranı düşük.

Saki ve Tekirdağ rakıları diğer rakılara göre daha pahalı zaten. Ancak Efe rakı ortalama rakı fiyatlarında. Yeni Rakı'yı beğenmemene şaşırdım. Rakıyı, içki değil ilaç olarak görüyorum zaten. Başın, dişin falan ağrıdı mı iki tek atacaksın içindeki anason zaten uyuşturuyor ağrı sızı falan kalmıyor.

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Meyve şarabı içeceksen cahit kutman mavros karadut vişne nar böğürtlen şarabı var gördüm burda şişesi 20 tl ancak %8 alkol oranı düşük.

Saki ve Tekirdağ rakıları diğer rakılara göre daha pahalı zaten. Ancak Efe rakı ortalama rakı fiyatlarında. Yeni Rakı'yı beğenmemene şaşırdım. Rakıyı, içki değil ilaç olarak görüyorum zaten. Başın, dişin falan ağrıdı mı iki tek atacaksın içindeki anason zaten uyuşturuyor ağrı sızı falan kalmıyor.
Yeni Rakı bende baş ağrısı yapıyor hocam. Ertesi gün öğlene kadar kendime gelemiyorum. Bunu sayısız kere tecrübe ettim. Davet edildiğim yerlerde Yeni Rakı sunulduğunda içiyorum sadece. Ayrıca şişkinlik yapıyor. Tabi bu bünyeden bünyeye göre değişir.

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
evet aldığım karar sonrası
içmeye gidiyorum
allahınızdan bulun

Üst Alt