Meyhaneciler Buraya - Sayfa 316 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Az önce baktım misafir takım için maç bileti bulunmamaktadır yazıyor fiyatı 84,5 TL. Konya tarafından maç izlemek istemiyorum zaten. Sen neden stada gitmiyorsun. Bizim ultrAslan'la görüşeyim bir bakalım ellerinde fazla bilet var mı benim karta transfer edebilirlerse ücreti karşılığında.

Bende zaren deplasman için dedim
Bilet kalmamıştır sanmam sen koltukları kontrol et arada çıkıyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

59301129_343727739613098_8853182646629433344_n.jpg

iç iç

bende de allahtan boy var bu ara iyi kilo aldık
bira diyeti yapacağım
yemekten kesip biradan devam edeceğim :D
Bira diyetini ben tatillerde uyguluyorum sabah kalkar kalkmaz bir kutu sarı tuborg götürüyorsun kahvaltıda yanında biraz peynir zeytin ama ekmek kesinlikle yok. Öğle yemeğinde 2 kutu bira, yanında fındık fıstık. Akşam yemeğinde de 2 kutu bira, yanında haşlanmış tavuk göğsü. Günü 5 bira ile kapatıyoruz.

Bira diyetini ben tatillerde uyguluyorum sabah kalkar kalkmaz bir kutu sarı tuborg götürüyorsun kahvaltıda yanında biraz peynir zeytin ama ekmek kesinlikle yok. Öğle yemeğinde 2 kutu bira, yanında fındık fıstık. Akşam yemeğinde de 2 kutu bira, yanında haşlanmış tavuk göğsü. Günü 5 bira ile kapatıyoruz.

hastayken raki iyi gelirmi?

hastayken raki iyi gelirmi?
Rakı'nın antiseptik etkisi var diye duymuştum. Özellikle başı, dişi, kulağı, boğazı ağrıyanlar için bir yudum sek rakı iyi gelir anasonun uyuşturucu etkisi nedeniyle ağrıyı hafifletir diyorlardı. Bir de az miktarda içildiğinde 1-2 tek gibi mide ve bağırsaklardaki parazitleri, mikropları öldürürmüş. Ben de evde bir 35'lik rakı devamlı bulundurmayı düşünüyorum içmek için değil hastalandığımda 1 tek atmak için. Hastalık oranına bağlı olarak 6 ayı da bulabilir bir 35'liğin bitmesi. Zaten uçuk fiyatlardan sonra ancak ilaç niyetine kullanılır rakı.

Üst Alt