Meyhaneciler Buraya - Sayfa 318 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Samandağ Yayladağı boğma rakısı olsaydı o zaman olurdu sayın mahir

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üstat boğma rakı içemiyorum. Midem kaldırmıyor. Bu arada sizin aracılığınızla alkolü ciddi oranda azalttığımı hatırlatmak isterim.

Yanımızda sen de olmaliydin @Mahir Koç

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@Ahmet Sarı @Ünsal Vardar

Haftalardir 5% oran alkol biralar ictim, bugun degisiklik olsun diye ''Grolsch Kanon'' aldim 50cl kutu 11,8% alkol orani var. Kutunun yarisindayim ve kafam dang yapti, sarhol degilim ama saglam kafam var. Ayni 70cl kirmizi sarap icmis gibiyim ve kutu daha bitmedi.

Tad olarak guzel degil, aci ve eksi tadi var ayni kirmizi tuborg gibi.

@Ahmet Sarı @Ünsal Vardar

Haftalardir 5% oran alkol biralar ictim, bugun degisiklik olsun diye ''Grolsch Kanon'' aldim 50cl kutu 11,8% alkol orani var. Kutunun yarisindayim ve kafam dang yapti, sarhol degilim ama saglam kafam var. Ayni 70cl kirmizi sarap icmis gibiyim ve kutu daha bitmedi.

Tad olarak guzel degil, aci ve eksi tadi var ayni kirmizi tuborg gibi.
Alkol oranı 11,8% olan bira ilk defa duyuyorum gerçekten bildiğin Şarap gibiymiş şarabın da alkol oranı %13-14 civarlarında. Dediğin biradan 2 tane içmen kafi gibi kafayı bulmak için. Kaç para kutusu? Beşiktaş maçında statta olacak mısın? Maç öncesi alkol alanlar stadyuma alınmayacak diyorlardı aslı astarı var mı?

Alkol oranı 11,8% olan bira ilk defa duyuyorum gerçekten bildiğin Şarap gibiymiş şarabın da alkol oranı %13-14 civarlarında. Dediğin biradan 2 tane içmen kafi gibi kafayı bulmak için. Kaç para kutusu? Beşiktaş maçında statta olacak mısın? Maç öncesi alkol alanlar stadyuma alınmayacak diyorlardı aslı astarı var mı?

ben hollandada yasiyorum reis 1,50 euro 50cl kutusu

Üst Alt