Meyhaneciler Buraya - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Alkol oranı 11,8% olan bira ilk defa duyuyorum gerçekten bildiğin Şarap gibiymiş şarabın da alkol oranı %13-14 civarlarında. Dediğin biradan 2 tane içmen kafi gibi kafayı bulmak için. Kaç para kutusu? Beşiktaş maçında statta olacak mısın? Maç öncesi alkol alanlar stadyuma alınmayacak diyorlardı aslı astarı var mı?

11.8% neki daha benim bar varken ben 67.5% luk satıyordum. Askerler hafta sonu gelir disko ya girmeden iki tane benim barda atarlardi. Ucuz şekilde kafalar güzel sonra diskoda bir şişe whisky acarlardi 4-5 kişi ekonomik bir gece olurdu.

bcb24ccfd8443732f4de2ac671cac41e.jpg

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

11.8% neki daha benim bar varken ben 67.5% luk satıyordum. Askerler hafta sonu gelir disko ya girmeden iki tane benim barda atarlardi. Ucuz şekilde kafalar güzel sonra diskoda bir şişe whisky acarlardi 4-5 kişi ekonomik bir gece olurdu.

o ne yavv, wallah ondan birtane icsen 6 duble raki etkisi yapar galiba

bu bira tamamen acı bir şey olsa gerek

Bünyeye bağlı aç karnına 2 şişe içersen dilin diline dolaşıyor evet. Kişiden kişiye değişir ben mesala 50 lik rakıyı tek içerim hiç tık etmez ama 3 bardak kırmızı şarap içim veya vodka hemen belli ederim.

Raki bende fazla birsey yapmiyor ama bu Bacardi maf ediyor 2-3 tane ictimmi kafam kazan oluyor.

Bu arada o 67,5 bira tek sise 90 euro burda haha.

Raki bende fazla birsey yapmiyor ama bu Bacardi maf ediyor 2-3 tane ictimmi kafam kazan oluyor.

Bu arada o 67,5 bira tek sise 90 euro burda haha.

Onlar internet fiyatı ya ben Belçikadan toptancıdan 6.50€ ye alıyordum tanesini 11€ dan veriyordum. İnternette efes de 2.50€ tanesi ama toptancıda 70 cent mesela.

Öyle pat diye birden bırakılmaz önce azaltmayı dene. Haftada 2 gün 3'er biranın zararı olmaz. Uzunca bir süre böyle gidebilirsen sonra belki bir gün tamamen de bırakabilirsin. Haaa yok ben öyle ağzımı ıslatınca 3 birayla falan kalmam diyorsan o zaman başka.

ondan degil heis, yaza kadar fit olmam lazim bira ve alkol cok kilo yapiyor hele bira.

Üst Alt