Michel Platini ve Gianni Infantino Basın Toplantısı Düzenliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Michel Platini ve Gianni Infantino Basın Toplantısı Düzenliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Michel Platini ve Gianni Infantino Basın Toplantısı Düzenliyor

aziz de izliyosa şuan sinirden kuduruyodur ,platini nasıl iplemezsin beni diye

O mektup sorusunu soran sanırım Mert Aydın idi. Ntvspor ekip olarak oraya yerleşmiş. Hepsine sağlam kapak oldu ama..

(antu)

Gamer - 22.03.2012 14:27

Uefa Kongresi ‚ Fenerbahçe Kongresi gibi oldu yine ‚ Uefa ne cevap vereceğini bilemiyor hakkaten çok büyük kulubuz...

--------------

bu arkadaşlar ne seyrediyor olabilir?

peki bu şikeciler bu sene lig şampiyonu olursa ne olacak?

Şampiyon olurlarsa şampiyon olacaklar ama küme düşecek ve Şampiyonlar Ligine alınmayacaklar..

Mehmet Ali Aydınların başından beri planı buydu bu sezonu oynatmak (Bu süreçte feneri kurtarmaya çalıştılar ama olmadı bari 2 sene kaybetmesin dediler)

İLHAN EKŞİ dün bül bülbül gibi ötmüş " ANLAYANA ".(talip dogan karlıbel twitter) her halde cözülmeye başladılar :asd:

Sabah umutsuzluk vardı herkeste başbakan konuşmasından dolayı o zamanda dedim tayyaip Uefa sallmaz ki sallamamış..Siz öyle düşünebilirsiniz ama cezalar işleyecek dediler resmen:))

Konu UEFA'nın sallayıp salllamayacağı değildi; Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının şikeye bakış açısına olan bir kızgınlıktı.

Angut mod on:

Platini'nin bile 2 lafından biri Fenerbahçe bu ne kadar büyük bi camia olduğumuzu gösterir.

Angut mod off

O değilde 2006 şampiyonluğumuz çok acıtmış.Tarihlerinin en pahalı kadrolarından birine karşı,o bütçe ile,o sıkıntılar ile,yüreğimiz ile son hafta aldığımız şampiyonluk baya koymuş bunlara.

ınfantino: "Sikenin amaca ulasmasi ya da ulasmamasi bizim icin bir sey ifade etmiyor. En ufak suphe bile ceza getirecektir."

Infantino: "Dün 2 hakemin omur boyu MEN edilmesi ile ilgili aciklamam yeterince acik olmustur diye düsünüyorum"

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL

Infantino mode on

Herşeyin büyüğü hayra alamet değildir :cool:

Infantino mode off

Konu UEFA'nın sallayıp salllamayacağı değildi; Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının şikeye bakış açısına olan bir kızgınlıktı.

Onun neye baktığı beni hiç ilgilendirmedi bu zamana kadar onun için ben rahatım sene başından beri çünkü kurtarabilselerdi ocağa kadar yapabilirlerdi şimdi bitti artık

Aziz yıldırımın 2006 da attığı mektuptan haberiniz var mı

Platini : yooo

:lol:

Aynen Infantino REIS ilan ediyorum. Hatta Forum Yönetimi Foreign Topic'i Infantino'ya atfedelim !!!

Sike konusunda bize kiyak yapar misiniz diye sordu mal. :asd:

Off off off soruya bak,Kimse bu soruyu soran helal olsun

Türkiyeye ayrıcalık tanındığını düşünüyormusunuz.Yunanistanda cezalar hemen verilmişti çünkü :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt