Michel Platini ve Gianni Infantino Basın Toplantısı Düzenliyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Michel Platini ve Gianni Infantino Basın Toplantısı Düzenliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Michel Platini ve Gianni Infantino Basın Toplantısı Düzenliyor

:lol:platini'den kapanış cümlesi: "Bazı kulüpler aldıkları kupalarla anılırlar, bazı kulüpler de yaptıkları şikeyle"

uefa işi ikide bir tff ye bırakıyor yetersiz kaldığı yerde ela tarız diyor hep aynı terane

Platini: Şiddete karşıyız, şikeye karşıyız, küfüre karşıyız, hem de çok karşıyız ama son bir kez ... diye devam etmedi, etseydi ne güzel olurdu :)

Lig bitmedeen önce kararlar alınmalı dedi infanitovvv ve gol oldu gol oldu infanito attı :)

Infantino'nun sözlerine bakarsak, kesinlikle ceza gelecek. Bu cok acik ve net.

Ama bu cezanin nasil olacagini bekleyip görmek lazim.

Benim düsünceme göre, ezikler Avrupa kupalarindan men alirlar. Ama Türkiye Fenerbahce Federasyonu ezikleri asla ve asla Bank Asya'ya düsürmez. Bunun icin zaten Tüpcü'yü getirdiler basa.

Bu cevaplar sadece iş bilmezlere tokat olur ama Y.D. ve onun efendileri bu soruların cevaplarını zaten biliyorlar ve bazı şeyleri göze aldılar. Cevaplar o kadar keskin ki bu işin sonu kötü gibi geliyor bana. Y.D. ve onun efendileri zaten böyle olduğunu biliyorlardı ve buna rağmen takımlarını küme düşürmek için TFF iktidarına talip olacak halleri yok. Onların planları belli:

"Biz ceza vermemekte haklıyız, UEFA ülkeye ceza verirse UEFA haksız" diyecekler.

belli olacagi, -20 falan verip bitirirler isi iste, play off falan yalan olur

Infantino'nun sözlerine bakarsak, kesinlikle ceza gelecek. Bu cok acik ve net.

Ama bu cezanin nasil olacagini bekleyip görmek lazim.

Benim düsünceme göre, ezikler Avrupa kupalarindan men alirlar. Ama Türkiye Fenerbahce Federasyonu ezikleri asla ve asla Bank Asya'ya düsürmez. Bunun icin zaten Tüpcü'yü getirdiler basa.

bizim avrupa yolumuz kapanmasın

yavaş ayavaş "dank" etmeye başladı

(antu)

ressez - 22.03.2012 14:40

ya çıldırıcam.. bu devlet bu soruşturmayı yapmasa sen disiplin soruşturması yapabilir miydin?

kanıtları nereden alıyorsun? asıl soruşturmayı yapandan.. eee.

şimdi bu ikisi nasıl ayrı olabiliyor? bunlar nasıl hukukçu ya.. kim yazmış bu saçmalıkları

Lig bitmedeen önce kararlar alınmalı dedi infanitovvv ve gol oldu gol oldu infanito attı :)

Professor attı, brazzersa gönderme yaptı gol oldu gol oldu kalkın ayağa bekledi vurdu gol oldu fener şaşkın fener perişan, hükümet izliyor tüpçü izliyor:)

Yalnız ben o kısmı duymadım "lig bitmeden dedi mi ?"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt