# Milan Baros | Transfer Haberleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Milan Baros | Transfer Haberleri

Cevap: # Milan Baros | Transfer Haberleri

Baros satilacak ise, onun yerini dunyaca unlu bir isim anca doldurur. ilk basta aklima gelen isim ise Adebayor, ardindan Drogba baska bir isim cikaramadim, ama bundan baska satis yolu taraftar acisindan hic de iyimser karsilanmaz.

giderse üzülmem gol attığında da çılgınca sevinmem .ne bilyim iyi futbolcu ama o sakatlıklar falan kötü oldu bizim için ,kendisi için. bana kalsa anıl dilaver oynamalı forvette .cem sultan olsaydı keşke...

Kimin gittiği geldiği zerre umrumda değil Arda gider Baros gider yarın Selçuk'da gider ben GS isminin nerde olduğuna ve kaç kupa aldığına bakarım. Başarı gelecekse herkes gidebilir.

Sezon içinde ''kaleyede mi Baros gecsin'' derken bugun forumlarda adamı gönderme noktasına geldik. Oynamadı dendi; evet cok oynamadı ama 17 macta 9 gol attı. En gücsüz olduğu zamanlarda bile stoperlerle boğustu. Adam sahada kendini parcalıyor resmen. Giderse Arda'dan daha fazla üzülürüm.

Herkes giderse başarı falan gelmez.Toplama takım ne kadar kalitelide olsa sorun yaşar.

Kast ettiğim herkesin gitmesi değil. Kewell miadı doldurmuş bir oyuncu gidecek herkes bir ağlamalarda aman nasıl gider nolur gitmesin olmaz filan Arda gitmek ister yok gitmesin aman aman gözünün yağını yiyelim. Baros gidecek haberleri çıkar yok kraldı filan tamam herkes terini akıtıyor elinden geldiğince hakkını veriyor ona lafımız yok ama bu isim fetişi beni çileden çıkartıyor. GS başarısı o isimlerden öncedir ve gitmesi gerekiyorsa çıkarları doğrultusunda gitmelidir demek istediğim bu. Körükörüne isimlere sarılıp klübü hiçe saymanın anlamı yok.

Barosun yeri zor dolar adam geelcek takımı tanıyacak ,gol atacak bilmem ne geçin bunları para için peşkeş çekmeyin neymiş iyi paraymış parayla oslaydı forlanı getiremedik bak..yönetim çok büyük hat yapar giderse

Baros satılık,

Stancu kiralık gonderilmeli.

Yerlerine sol Kanada arshavin

Forvete Drogba alınmalı.

Ve olay kombine satışlarının patlaması ile son bulmalı.

Baros'un bizden gitmesine %100 olarak karşıyım. En kısır dönemlerimizde dahi hat trick yapabilen oyuncuyu göndermek isteyen zihniyetide anlamıyorum.

Baros'un bizden gitmesine %100 olarak karşıyım. En kısır dönemlerimizde dahi hat trick yapabilen oyuncuyu göndermek isteyen zihniyetide anlamıyorum.

Sakatlık Emir reis bence.Barosun yine herşey iyi giderken 4 veya 5.haftada sakatlanmıyacağının garantisi yok.

Bence 7 milyon euro falan veriyorsa gönderilmesinde sakınca yok.

2 hafta kalmıs Transferin bitmesine Takımın 1.Forvetini alternatif bulmadan kimse satamaz. Drogba falan fıstıkda gelmicegine göre Baros satılamaz nokta bitti yok 10 veriolarmıs 15 veriolarmıs biz zaten sampiyon oldugumuzda bonuslar bu kadar para eder.

Üst Alt