# Milan Baros | Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Milan Baros | Transfer Haberleri

Cevap: Baros da mı gidiyor?

Gitsin diyen arkadaşlar ne ara Baros ayarında forvet almayı planlıyor o gittiğinde?

Baros'ta giderse bir senemiz daha heba olmuştur.

Arda'dan sonra Baros'un gitmesini kaldıramayabilir taraftar. Yönetim bunu da düşünür herhalde. Satılmaz bence. Ayrıca sezona oldukça da iyi başlamışken...

baros iyi futbolcu yerini kolay kolay dolduramayız fakat sakatlık durumu çok önemli. eğer sakatlık problemleri devam ediyorsa satılsın. sakatlıkları tamamen geçtiyse satılmasın takımda kalsın.

son 2 sezonda çıktığı maç sayısı normalde 1 sezonda çıkması gereken maç sayısıdır. yine attığı gollerde aynı şekilde.

Takım kaptanı Arda Turan'ın 12 milyon avro karşılığında Atletico Madrid'e satan Galatasaray, yıldız golcüsü Milan Baros'u da gözden çıkarabilir.

Milliyet'in haberine göre Galatasaray'da yönetim yıllık 2.8 milyon euro kazanan Baros'un takımdaki geleceğini tartışmaya başladı ve bu bağlamda bu oyuncunun satılması ile beraber daha fazla ses getirecek bir forver transferi yapılmasına karar verildi.

Geçiniz. Tamamen dayanaksız şekilde sallanmış bir haber.

O kadar gereksiz bir haber ki konuya kilit vurabilir bence moderator arkadaşlar.

Baros ve Stancu yolcu gibi

Lig Tv haberine göre Baros'a Zenit'ten ciddi bir teklifin geldiği ve Stancunun da kadro pek düşünülmediği ile ilgili bir gelişme var. Eğer bu 2 side gideceksen gerçek anlamda bugün yarın Yönetim Çok iyi bir forvet oyuncusu getirecek gibi duruyor.. Yanılıyor muyuz yoksa ???

Cevap: Baros ve Stancu yolcu gibi

---baros para ederken satılabilir.7-8 gibi bir rakam cok iyi bence,ama barosdan sonra drogba yada adebayor keser ancak.ona göre adım atsınlar

Üst Alt