Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: Milan Macvan Galatasaray MP'da İddiası

söylemek istediğimde oydu zaten. gecen yılki başarıların hepsini oktay hocaya yıkmak herkese ihanet etmektir. el'deki tüm maclarına bir cok arkadasımla beraber gittim gecen yıl. cska macında bogazlarımız şişti bağırmaktan ıslıktan. yani gecen yılki başarı varsa taraftarından yönetimine oyuncusundan hocasına kadar herkes sayesindedir. şimdi bu seyirci desteği yönetim desteğiyle ergin hocanın bize yaşatacağı başarıları düşünme zamanı geldi.

Geçen senenin 2 finalist takımını yenmesine vesile olmuştur cümlesini özellikle seçtim zaten,tüm ergümanların bi parçasıydı ,elbetteki tek başına yaptığı bir şey değildi

Sadece birine iyi derken birine kötü demek gerekmez,demek istediğim o

Hiç bişe yapmasa bu adam ,bu branşta camianın üstündeki ölü toprağını atmakta mimar oldu,Ülker serisindeki o mücadele ile küskün taraftar parkelere geri döndü

Bi kaç hatalı transferi oldu,Tr kupasında son saniye faul yaptırmayarak canımız acıdı,Bjk serisinde Ergin hocanın hamlelerine cevap veremedi

Ama çok iyi şeylerde yaptı

Bu sene Efes bizi süpürürse Mahmuti çok daha iyi hocadır demeyeceğim ,sahadaki oyuncu boş turnike kaçırır boş kaleye atamaz,hakem net penaltıyı göremez,hocada hata yapma lüksüne sahiptir,ha herkes bunların bedelini öder Mahmuti de ödedi

Değerli bi hoca gönderdik ,değerli bi hoca aldık

Ben inanıyorumki Mahmuti 3-4 seneye dahada olgunlaştıkça a plus bi hoca olacak ,yaşı çok genç,ama o onun kariyeridir Allah selamet versin

Güzel anılarımız oldu,hemde çok kıymetli anılar.

Artık önümüze bakalım ,yeni bi hocamız var yeni hedefler

Teşekkürler Mahmuti ,hoş geldin ve başarılar Ataman ,başka düstür olmamalı der kendi adıma bu konuyu kaparım :)

Oha süper transfer olur. Mensah-Bonsuyu nasıl kaptırdık yahu. Birde Hawkinsi almak lazım.

Beyler hala iddia konumunda mı bu haber ? Transferde son durum nedir ? Bilgisi olan yazsın.

Cevap: Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da

Bu adam iyiye benziyor.5 numaraya göre hareketli atletik ve dış atışı da var gibi videolara göre

macvan-ndong-gordon iyi transferler.domercant ve hawkins ile süper olurlar

Uzun rotasyonu tamamladık.Hawkins-Domercant hamleleri de yakında gerçekleşir

Az82TujCMAAlSuT.png

Üst Alt