Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: Milan Macvan Resmen Galatasaray MP'da

top 16ya kaldığımızda alsaydık bu aslanı o gazla ritimle tahminim ya finalfoura kalırdık yada kıyısından dönerdik. ama olimpiyakosu gurupta gecerdik

Boş ver.Jamont daha iyi

Çok büyük farklar yok neticede.Rakibe gitmesi de önemli burda.Mesela Efes Farmar'ı Ülker Bo'yu değil de Efes Bo'yu alsaydı keşke:D Farmar daha iyi olabilir(öyledir demiyorum,olsa dahi) rakibinde Bo olmasından daha iyi bir durum olurdu.

Neyse yahu niye buna girdim bilmiyorum:D

Çok büyük farklar yok neticede.Rakibe gitmesi de önemli burda.Mesela Efes Farmar'ı Ülker Bo'yu değil de Efes Bo'yu alsaydı keşke:D Farmar daha iyi olabilir(öyledir demiyorum,olsa dahi) rakibinde Bo olmasından daha iyi bir durum olurdu.

Neyse yahu niye buna girdim bilmiyorum:D

Bo yuda çok severdim.Şikecilere gitmesini istemezdim ama adamlar iyi kadro kurdular.Biz Hawkins ve Domercant ide aldıkmı kağıt üstünde aşağı kalmayız diğerlerinden.

N´Dong, Macvan, Gordon

Gercekten Euroleague seviyesinde transferler. Gercekten olaganüstü

Kaldi Hawkins ve Domercant

Sonunda beklediğimiz transferler gerçekleşiyor , Domercant ve Hawkins'te biter umarım.

2'sini de almak zorundayız.Biri bile eksik kalırsa olmaz.Sebebi ise Gordon,Hawkins,Domercant'ın hepsi combo oyuncular ama 3'ü birden aynı 5'te oynayamayacaklar.2'li şekillerde verim alabilmek için sürelerini iyi ayarlamalıyız.Göksenin ve Cenk bu sene ligin kalitesini kaldırabilecekler isimler değil.FB Ulker ve Efes çok güçlü.

EFES

Farmar

Vujacic/Gordon

Eidson (?) /Birkan

Savanovic

Semih

gibi hayvani bir 5

FB Ülker

Bo Mccalebb

Romain Sato/Ömer Onan

Emir Preldzic/Bogdanovic

Andersen

Batiste/Oğuz

gibi bir 5 ile yola çıkarken biz de aşağıda kalmamalıyız.

Az9u_NSCIAEGRhJ.jpg:large

Görmeyenler için... :)

Üst Alt