Milletvekili: "Rasim Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz kovulmuştur" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milletvekili: "Rasim Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz kovulmuştur"

Tudor'u yeglerim.Ersun Ts'de yiprandi deyip de Rize'yu kume dusuren Hikmet'i onermekte tezat olmus bence.

Hep ümitsiz vaka durumundaki takımlarda -çoğu defa sezon içi- görev almış, kaç kez mucizevi geri dönüşlere imza atmıştır; bunu da ite kaka değil, adam akıllı futbol oynatarak yapmıştır üstelik, en önemlisi bu...Peygamber değil ki hep mucize sergilesin, illa ki birinde küme düşecekti. Yaşın yetmez ki Manisaspor' da yarattığı mucizeyi bilesin...

Türk Futbolunda bildiğim en underrated TD dür. Yaptıkları Tudor' un Karabük' teki başarısının en az 20 katıdır...

Okan demişsin. Hikmet Hoca, onca yıllık kariyeri boyunca bir kere bile Okan' ın Akhisar' da bulduğu gibi bir ortamda çalışma imkanını bulamadı...

Gereksiz efor sarfettiğimin farkındayım. Ne Yönetimin aklından geçiyordur, ne taraftar beğenir; imkan ihtimal yok da öylesine beyin jimnastiği işte, bunları düşününce pişman oldum mevzuya girdiğime:red:...

Öyle değildir. Ersun' dan habersiz, futbolcular işi bitirmiştir. Ersun sonradan haberdar olmuştur ve terör estirmiştir hatta vs vs...

O teşvik olayını ifşa eden, Ersun' un adeta can düşmanı futbolcu Cafer Aydın bile en başından sonuna bunu teyit etmiştir. Bin defa konuşulmuş, detayları ortaya konmuş olayları, kimsenin bilmediği şeyler gibi sunmasanız, diyorum...

Ne avukatıyım, ne akrabalık bağım var. Hatta kişisel olarak oldukça antipatik bulduğum biridir. Aman da Ersun gelmedi, Denizli geldi; ne de güzel oldu ha?!...
sen ne anlatıyorsun ya ? =)

İkinci Lig A Kategorisi takımlardan Vestel Manisaspor'da forma giyen Cafer Aydın, 2001-2002 sezonunda Ankaragücü'nde yeraldığı dönemde, tüm ekip olarak teşvik primi aldıklarını söylemiş ve o dönem Ankaragücü'nü çalıştıran, Milli Takım teknik direktörü Ersun Yanal'ın da teşvik primi aldığını iddia etmişti.
Cafer, 'bazı insanlar dürüst geçinerek belirli yerlere geliyor. Ben 10 bin dolar teşvik primi aldım. çaycısından teknik adamına kadar herkese değişik miktarlarda para dağıtıldı. O sezon hem Fenerbahçe'yi hem de Galatasaray'ı yendik. Parayı kim gönderdi bilmiyorum ama teşvik priminden hem Ersun Yanal'ın, hem de yöneticilerimizin haberi vardı. Teşvik primi almadığını söyleyenleri dava ederim' diyerek, çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

ersun GS kulübü içersinde o olay sebebi ile yasaklıdır, Galatasaraya gelmesi imkansız.

benim yazdıklarımın denizli ile ne alakası var ?

sen ne anlatıyorsun ya ? =)

İkinci Lig A Kategorisi takımlardan Vestel Manisaspor'da forma giyen Cafer Aydın, 2001-2002 sezonunda Ankaragücü'nde yeraldığı dönemde, tüm ekip olarak teşvik primi aldıklarını söylemiş ve o dönem Ankaragücü'nü çalıştıran, Milli Takım teknik direktörü Ersun Yanal'ın da teşvik primi aldığını iddia etmişti.
Cafer, 'bazı insanlar dürüst geçinerek belirli yerlere geliyor. Ben 10 bin dolar teşvik primi aldım. çaycısından teknik adamına kadar herkese değişik miktarlarda para dağıtıldı. O sezon hem Fenerbahçe'yi hem de Galatasaray'ı yendik. Parayı kim gönderdi bilmiyorum ama teşvik priminden hem Ersun Yanal'ın, hem de yöneticilerimizin haberi vardı. Teşvik primi almadığını söyleyenleri dava ederim' diyerek, çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

ersun GS kulübü içersinde o olay sebebi ile yasaklıdır, Galatasaraya gelmesi imkansız.

benim yazdıklarımın denizli ile ne alakası var ?

Paylaştığın doküman manüple edilmiş. Cafer' in orjinal açıklamalarını da, Ersun' un MT TD ü iken bir gazeteciye yaptığı iddia edilen açıklamalarını da tartştık burada ki tamamen örtüşüyor; birbirlerine düşman olsalar da...Sen o zamanlar forumda değildin ya da takip edemedin herhalde...

Gecenin bu vakti arayıp bulamam o mesajları şimdi. Sabah 7.00 işbaşı...

Programı taşıyan isimdi. Bos boğazliliğinin kurbanı oldu. Girgirina izlerdik yalan yok guzel programdı simdi izlenmez. Zamanla biter bunlar.

Aramızda ciddi ciddi Rasim'e uyku hapı içirildiğini düşünenlerin olması düşündürücü, hadi her şeyi geçtim reçeteli-reçetesiz farketmez uyku hapı 2 dakikada bayıltmaz adamı.

Rasim ozan kutakyalının zaten bir gram futbol konuştuğuda yoktu zaten gırgır yapmaya çıkıyordu oraya. Son olay terbiyesizliktir.

O kelime denir mi hiç Aileleri ile izliyenler var.

Son düzenleme:
Abi spor programı dediğin, ananla, bacınla, ailenle oturup rahatça izleyebildiğin program türüdür. Ulan ben bunu izlerken diken üstünde oturuyorum resmen. Her an ne söyleyecekler diye. 30 santim 40 santim muhabbeti dönünce kapattım kanalı. Sonra tek başımayken bir açtım, tesadüfen o Kusmalı Boşnaklı mevzuya denk geldim. O an odada başka insanların olduğunu düşündüm, iğrenç yani.

Biraz çeki-düzen verilmesi lazım bu tür programlara ve bu tip insanların ayıklanması lazım ekranlardan.

Yedikleri halt mı trajikomik, yoksa Ertemin hem yayında hemde Twitter'da yaptığı açıklamalar mı karar veremedim doğrusu.

Ben şahsen şaşırmadım, çünkü güvendikleri yerler herkesin malumu.

Son düzenleme:
"Gülmek için izliyorduk" diyenler!!! Türkiye'de ve Dünya'da komedi yapan çok sağlam isimler var.

Sizlere önerim;

1) Cem Yılmaz skeçleri, filmleri...

2) Ata Demirer filmleri

3) Gülse Birsel kitapları, dizileri

4) Kemal Sunal - Şener Şen filmleri.

5) Steve Martin, Charlie Chaplin, Dany Boon, Jim Carrey filmleri

7)Jay Leno Show

gibi isimler var. Ama çoğunuz gülmek için zamanında binlerce insanın hayatını karartan haberleri yapan o tarafta görevi bitince ucuz bir kanalda ucuz bir spor programında konuşan tetikçileri izliyorsunuz.

Hiç kimse kusura bakmasın ama Beyaz Futbol Türk futbol ahlakının yansımasıdır. Türk futbolu Beyaz Futbol'dur!!!

Atlanan bir ilginclik daha var . Bu tip problemli riskli programlar yayina 1-2 dakika gec verilir , o esnada da eger sorun yaratacak bir ifade varsa biplenme veya mutlak sessizlik ile sansurlenerek verilir , hatta hatta daha infial yaratmasi muhtemel bu son olaydaki ifadeler agiz okuma ile de anlasilabileceginden , o esnada kamera cekmis ise reklam girer , bir sekilde gizlenir , ileride santaj amaciyla kullanilmasin birisi tarafindan diye arsivden dahi silinir

enteresan olan , bu ifadenin anlamini bilmeyen yoktur , bu forumda da herhalde her 10 kisinin 8 tanesi bu ifadenin davranissal karsiligini biliyordur

bunun sirf o gorsel karsiligi bile problemli iken , bir de icine bir millet ismi eklendiginde nelere sebep olabilecegini nasil atladilar ve sansurlemediler aklim almiyor

Benim icin gereksiz bir is.

Renktaş, milletvekilinin görevleri sadece devlet yönetimi ile ilgili kararlar alındığında parmak kaldırmak ya da indirmek değil. Daha kapsamlı olarak o kararları aldıran kararname ve kanunları hazırlamak da değil! O işleri Türkiye'de parti meclisleri yapıyor ve parti milletvekilleri o kararları oyluyor. O kadar!

Vatandaşın da önceliği bunlar değil. Vatandaşın önceliği "Temsil Edilmek" ve "Haklarının Savunulması". Saffet Sancaklı'nın Boşnak olduğunu bilmiyordum. Türkiye'de Boşnakları temsil eden bir sandalye demek ki mecliste varmış. Bir millete bir hakaret varsa milletvekilinin görevi o halkı savunmaktır. Seçimlerde listeler hazırlanırken alevi aday, kürt aday, kadın aday, lgbt aday gibi farklı kimlikte olmuş olmalarının öne çıkarılma sebepleri de budur. Farkına varmadığımız, gündeme gelmeyen ve temsil ettiği şehrin sorunlarını çözen bir sürü milletvekili mecliste vardır. Saffet Sancaklı da işin gereğini yapmıştır. Hangi partide olduğu önemli değil. Milliyetçi Hareket Partisi seçmeni ve Boşnak olmamama rağmen bu davranışıyla takdirimi kazanmıştır.

Atlanan bir ilginclik daha var . Bu tip problemli riskli programlar yayina 1-2 dakika gec verilir , o esnada da eger sorun yaratacak bir ifade varsa biplenme veya mutlak sessizlik ile sansurlenerek verilir , hatta hatta daha infial yaratmasi muhtemel bu son olaydaki ifadeler agiz okuma ile de anlasilabileceginden , o esnada kamera cekmis ise reklam girer , bir sekilde gizlenir , ileride santaj amaciyla kullanilmasin birisi tarafindan diye arsivden dahi silinir

enteresan olan , bu ifadenin anlamini bilmeyen yoktur , bu forumda da herhalde her 10 kisinin 8 tanesi bu ifadenin davranissal karsiligini biliyordur

bunun sirf o gorsel karsiligi bile problemli iken , bir de icine bir millet ismi eklendiginde nelere sebep olabilecegini nasil atladilar ve sansurlemediler aklim almiyor

bahsedilen normal bi program olsa belki de bunlar program yapmayı bile beceremediklerinden şova kaçıyorlar. kamera önü bu haldeyse kamera arkası ne alemdedir sen düşün.

Ama bundan daha hafif seyleri sansurluyorlar . Yani resim secici o an cay icmeye mi gitti , telefonu mu caldi , bence tum olayin bu hale gelmesinin sebebidir

bilmiyor desem ? Olanak disi goruyorum . Bu tamlamanin ne anlama geldigini hemen herkes bilir

Üst Alt