Milli Takım Kadrosu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım Kadrosu

Cevap: Milli Takım Kadrosu

en son ne zaman izledin Mevlüt'ü?? Bir de Cenk Tosun diye bir oyuncu var bilmem tanir misin.

Alkışşşş. Tanımıyordum Cenk Tosunu sağol sayende öğrenmiş oldum. Karşılaştırma yaptığın 2 forvet zaten futboldan ne kadar anladığının göstergesi. Birisi dünyanın en zor liglerinden ve en zor gol atılan ligi Fransa da ve ligin üst sırasında takımda oynuyor ve her sene gol krallığına oynuyor bu sene istisna olabilir çünkü takımda Nene ve Hoarau çok formda diğeri kıçı kırık Tükiye Liginde daha yeni parlamış yeni yetme Cenk Tosun. Peki sen Mevlütün milli takıma en son ne zaman alındığını hatırlıyormusun ? Fatih Terim döneminde desem ? Cenk Tosun la ilgili bişey yazmışmıyım ben iyi bak bide tamam Cenk de alınsın ama daha 3 maç oynadı diye ilk 11 e yazmak onu ne biçim bi mantıktır. Cenk yedek oturur Mevlüt oynar olamazmı ? bahsettiğim Mevlüt sırf fizik gücüyle Türkiyedeki tüm futbolcuları katlar ve Cenk i de futbol topu diye oynar adama 10 milyon euro dan çok fiyat biçiliyor. Fransa ligini takip etmeyen biri olsam Cenki bana Mevlütten iyi diye yutturcan aklınca

Bütün Tdların görduğu ama butun taraftarın göremediği bu Hakanda ne var anlayamadım gitti .

Bide Hiddink neden Mevlüte taktı , ama PSGde gayet iyi oynuyo.

Diğer kadrolara göre daha iyi bir kadro fakat Mevlüt'ün neden alınmadığını hala anlamadım.

Mert-Hakan-Semih alinmasi cok sacma Mevlut neden giremiyor hic kadroya ? Kendisini cok sevmem de rahat girer bu kadroya . Ayrica Olcan gibi oyuncular girmek icin daha ne yapsin ? Bugunku performansi disinda genel olarak soyluyorum . Ayrica Egemen Korkmaz iyilestiyse goz kapali yazilir . Sakatliktan cikan Arda dogru duzgun oynamadan giriyor kadroya Egemen neden yok ? Adam bu ligin en onemli stoperi !

yahu Mevlüt Erdinç nerde?? unuttuk adamı...

Mevlüt nerede yahu bu takımı seçenler embesil olmalı.Hakan balta falan var hala şaka gibi.

Bu kadar adam hiçbişey bilmiyor bi tek sen biliyorsun aferin sana alkışı hakettin

Umut, Burak ,Semih gibi adamlar cagriliyor ama Mevlut cagrilmiyor. Son zamanlarda fazla gol atamasa da yinede cok kaliteli bir oyuncu. En azindan kadro da olmasi gerekirdi.

- Volkan -

- Gökhan - Serdar - Emre - İsmail -

- Topal - Nuri -

- M.Topuz - Ekici - Arda -

- Burak -​

Caglar @

benim görüsüme göre Mevlüt'ün su haliyle milli takimda yeri yok. bir cok macini da izledim. cok silik bir oyun sergiliyor. cok gol kaciriyor. 10 milyonmus, fransa ligiymis. gec bunlari. önemli olan futbolcunun kalitesi. Cenk alman altyapisi almis, U15'ten U21'e kadar alman milli takiminda oynamis. öyle yeteneksiz olsa alirlar mi onu milli takima?? Hem Cenk sadece golcü olarak degil, saf futbolcu olarak cok kaliteli bir isim. gol atmasa da oyun icinde cok güzel isler yapiyor.koskoca Hiddink bu cocugu ikna etmek icin birbebir görüstü. sen ondan iyi mi bileceksin kimin iyi kimin kötü oldugunu?? illa benim dedigim dogru olcak diye sacma sapan tezler atmayin ortaya.

Belki çogunuzun göremedigi seyleri görüyordur Hiddink.

bunda görülmeyecek bir sey yok. Saglam bir Zan zaten Türkiye'nin en iyi stoperi diyebiliriz. Toraman, Egemen diyenlere ancak gülünür. Hakan Balta'yi da alternatif olarak cagiriyor. ilk 11'de zaten ismail oynayacak ki oda süper degil ama balta dan iyidir.

Solda Hakan hariç kim oynarsa oynasın ben her türlü kadroya razıyım. İster Kazım ister Semih ister Burak bunlarada razıyım ama Hakan oynamasın

bunda görülmeyecek bir sey yok. Saglam bir Zan zaten Türkiye'nin en iyi stoperi diyebiliriz. Toraman, Egemen diyenlere ancak gülünür. Hakan Balta'yi da alternatif olarak cagiriyor. ilk 11'de zaten ismail oynayacak ki oda süper degil ama balta dan iyidir.

Toraman, Egemen diyenlere anca gülünür diyorsun da Emre Güngör'ü alana kadar hem defansın göbeğinde hem de sağ bekte oynayabilen bi İbrahim Toraman tercih edilebilir. Yıllardır çocuk hazırlık maçlarına bile çağrılmıyor birşeyler olduğu belli ama yine de yedek klübesinde Emre oturacağına İbrahim otursun.

balta oynasin

milli takima da tecavuz etsinki herhangi bir programda adini duyalim

yoksa adam bizim takimla gizli ensest modunda

o tecavuz ediyor her mac ama bilen yok

aile icinde bile konusulmuyordu uzun sure

yeni yeni konusuyoruz

disarda ise bilen yok adamin bize haftada bir tecavuz ettigini

Volkan

Sabri

Caglar

Ömer

Servet

Mehmet

Hamit

Nuri

Arda

Cenk

Mevlüt

Bu takım ispanyayı yener barcayla berabere kalır ;)

Üst Alt