Milli Takım'daki Krizin Perde Arkası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım'daki Krizin Perde Arkası!

nerde o haluk ulusoy dönemi birde şimdiki tüpçü dönemine bakın baştaki zatları para için kana buladı ülkeyi, normal topçusu ve paratoruda bunları yapması

Maalesf Türkiye de oyuncu üzerine bir düzen var, bu olayların büyük bir kısmı doğrudur. Aynı durum bizim takımda da var bazı oyuncular resmen çiftliği gibi kullanıyor. Bizde boşuna artık bir sistemin gelmesini savunmuyoruz. Bir oyuncu takımın en yetenekli en başarılı oyuncusu olabilir ama bazı kuralları işgal ediyorsa cezası verilmeli. Ben şunu da anlamıyorum ''hepinize yapacağımı biliyorum ama dua edin turnuvaya az süre kaldı'' . İğrenç insanlarla başarı gelecekse hiç gelmesin, bırak hoca bunları Türkiye de orda olmayı hak eden diğer oyuncuları al, en azından yürekten mücadele ederlerdi.

Sahada sergilenen performanstan da belli zaten bir sorun olduğu. Sahada 11 tane ruhsuz ne yaptığı belli olmayan oyuncu var. K.İrlanda, Galler, Macaristan'a bakın birde müthiş mücade ediyorlar.

İşin diğer bir kısmıda teknik direktör+oyuncu bazında bakarsak turnuvanın en çok para dağıtan ülkesiyiz ama her şeyde olduğu gibi büyük bir balonuz. Kendimizi dev aynada görmeyi bırakmak lazım.

Tabi bunların düzelmesi için kendi menfaatlerini düşünen, iğrenç insanların olduğu bu oluşumun baştan aşağı değişmesi lazım. Ne biçim bir ortam var adamın damatları, eski oyuncuları hep belli bir zümreden hep aynı isimler. Hepsi iğrenç bunların.

Son olarak birde Tuncay ve Tümer kim oluyorlar da orda hoca sıfatında ordalar. Hadi Nihat başarılırından dolyaı ekstra motivasyon olabilir. Ama o gereksiz adam yerine gelecek çok daha kaliteli adamlar vardı.

Sanki avrupa şampiyon olmuşlarda o kadar prim alıyorlar. Zaten sizin göreviniz turnuvalara katılmayı hak kazanmak birde başarıymış gibi acayip uçuk paraları alıyorlar. YAZIK...

Son düzenleme:
Vay anam vay.. Neler dönmüş Serhat ya..

1- Fatih Terim'in Çin'e transfer olmasıyla alakalı Burak'ın kendisine sormadığı için prim verdirmemesi trajikomik bir durum.
2- Arda'nın kıçının bu kadar kalkıp, Terim'e kafa tutması inanılır gibi değil.
3- Futbolcuların vatan, millet, sakarya ayağına paraları cuklaması da bilinen bir durumda zaten. Ama bu kadar da aç gözlülük olmaz.
4- Emre Belözoğlu'nun ve Volkan Demirel'in milli takıma alınmama sebeplerinden biri de Kaptan'ın Arda olmasıdır. Çünkü ikisi de sallamaz Arda'yı.
(Volkan'ın alınmaması lazımdı zaten)

Ayrıca Selçuk ile Arda'nın küfürleşme olayı da vardı. Onu da eklemek lazım. Arda'nın kendine gelmesi lazım bir'an önce. Ayakları yere basmalı.

Son düzenleme:
Arda nın egosu dağları aşmış poposu kafasına gelmiş nerdeyse. Bunun milli takıma yansıması beni şaşırtmadı orda egosu en az arda kadar olan bir fatihterim varken hırgır çıkacağı belliydi.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana inandirici gelmedi, cunku Ispanya macina kadar madem bunlar vardi neden patlak vermedi? Hani illa 2 mac kaybetmemiz mi lazimdi? Tabiki bazi seyler olmus olabilir, tam detaylarini birisi aciklamadan bilemeyiz ama bu kadar kaos oldugunu da dusunmuyorum. Suanda Terim'in sacma sapan taktik anlayisini ile yanlis kadro tercihlerini konusacagimiza bunlari konusmamiz tamamen medyanin hedef saptirmasidir.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim; Hakan Balta, Selçuk İnan, Gökhan Gönül, Burak Yılmaz, Olcay Şahan ve Volkan Şen'i bir daha Milli Takım kadrosuna almama kararı aldı.

Öyle birşey dolaşıyor sosyal medyada. Doğruluğu nedir acaba? Gerçi çek maçında oyuncuların kesilmesinden belli olur bazı şeyler.

Hocanin her konusmasinda cani sikkin oldugu belliydi. belki bu olaylar olmamistir ama buna yakin seyler oldugunu dusunuyorum. Turnuva sonrasi hersey aciga cikar da gozunuz doysun ey futbolcular ey burak yilda 25 trilyon para kazaniyorsun.sansal in dedigini de eklersek sanirim ardanin hoca karsitligi yaptigi dogru eskiden ikisi toplanti yaptiginda gulusup dururlardi konusma bile gecmiyor aralarinda.

Üst Alt