Milli Takım'daki Krizin Perde Arkası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım'daki Krizin Perde Arkası!

o yıllarda kız gibi dediğimiz selçuk mondiye türkiyede ilk freekick golünü yedirmişti üstüne güzel bir golü daha vardı. belli ediyordu kendini baya baya
bizde 2şampiyonluk sonrası saldı kendini selcuk

Frikiği Manisa'da, sol ayağıyla attığı golü de Ali Sami Yen'de atmıştı diye hatırlıyorum. Selçuk'un geldiği dönem 4-5 viteste gidiyordu. Dediğin gibi 2. şampiyonluktan sonra vitesi 2'ye düşürdü Selçuk. Artık açlığını kaybetti. Şuan yaşadığı durum da doymuşluk. Amaçlarına ulaştı artık. Uzun bir kontrarı da var. Jübile yapan kadar bazen 1, bazen de 2. viteste öyle takılacak artık.

20 yaşında la adam. Yanında "reis" Bülent Ataman var. Çekinmiştir. Olacak o kadar :)

ClUxA7OWgAAF8he.jpg

Geçen Arda'nın CNN Türk'teki bir videosunu izledim. Arkadaşları, hocaları falan konuşuyor. Bizim Selçuk da konuştu."Arda ile aynı dönem transfer olduk Manisa'ya. Ben 20, Arda 18 yaşındaydı. Ersun hoca benim eve çıkmamı Arda'yı da yanıma almamı söyledi. Ben, Zafer Şakar ile eve çıktım. Sonradan Arda'yı da aldık yanıma. Benim bir arabam vardı. Tesite herkes benim arabamı kullanıyordu. Arda da araba kullanmayı benim arabamda öğrenmişti. Çok iyi ortamımız vardı o dönem." falan dedi. Gerçekten de ok genç ve sağlam kadroları vardı o dönem. Başlarında da Ersun Yanal.

O dönemden bir foto :)

Sinan Kaloğlu, Hakan Balta, Arda Turan, Caner Erkin, Selçuk İnan, Ufuk Ceylan, Bülent Ataman, Ümit Bozkurt, Güven Varol, Holosko, Zelenka falan :)

WY7DJ4.png
Caner russian teen ayıplı filmlerde oynayan tiplere benziyomuş o dönem

Frikiği Manisa'da, sol ayağıyla attığı golü de Ali Sami Yen'de atmıştı diye hatırlıyorum. Selçuk'un geldiği dönem 4-5 viteste gidiyordu. Dediğin gibi 2. şampiyonluktan sonra vitesi 2'ye düşürdü Selçuk. Artık açlığını kaybetti. Şuan yaşadığı durum da doymuşluk. Amaçlarına ulaştı artık. Uzun bir kontrarı da var. Jübile yapan kadar bazen 1, bazen de 2. viteste öyle takılacak artık.

iyi hatırlıyorsun valla. biz ve manisa ile ilgili hakan balta transferi çok süpriz olmustu. adam bize karşı oynadı bayada iyiydi hakan şükürü baya hırpalamıştı ama genede rekor gollere engel olamamıştı. maç sonuda bizimkilerle uçağa atlayıp imzayı atmıştı. karıştırmıyorumdıur inş. olayları
senin detaylı bilgilerin sebebi memleket takımı sevadası mı selçuk sevdası mı reis :D

iyi hatırlıyorsun valla. biz ve manisa ile ilgili hakan balta transferi çok süpriz olmustu. adam bize karşı oynadı bayada iyiydi hakan şükürü baya hırpalamıştı ama genede rekor gollere engel olamamıştı. maç sonuda bizimkilerle uçağa atlayıp imzayı atmıştı. karıştırmıyorumdıur inş. olayları
senin detaylı bilgilerin sebebi memleket takımı sevadası mı selçuk sevdası mı reis :D

Hakan'ı da takasla almıştık sanırım. Hatta Serhat Ulueren'in Lincoln'ü de verselermiş dediğini hatırlıyorum. :D

Bi Selçuk kaldı onu da defettik mi kurtulacaz bu kan emicilerden..

Burak-Arda-Volkan Demirel-Selçuk-G.Gönül gibi isimleri bi daha milli takımda görmek istemiyorum..

fatih terim geri gelirse selçuk gider gibi hadi inşallah

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başarısızlığın konuşulmaması adına suni bir kriz yaratma çabası olarak görüyorum ben tüm bu yazılanları ki konuşulmuyor da gördüğünüz üzere. Bunlar bedava yaşayan tipler hiç umursayacaklarını sanmıyorum böyle ıvır zıvırları paralarına bakarlar çatur çutur yerler yine kanki olurlar bir problem varsa ancak bu para ile ilgili vardır onu da utanmadan gündem yapmazlar herhalde sözde çok sevdikleri milli takımları için.

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem ama bişeyler olduğu belli

Yazık gerçekten turnuva heyecanı dedik sonunda sabit bir takım oluştu dedik ama görünen o ki egolar yine kazanmış

Olacaklar belli.. Milli Takımı bırakacak sonra yalvar yakar geri getirecekler kral ilan edilecek ve böylece turnuvada ki rezil halleri unutulmuş olacak.

Klasik Türk filmleri gibi aynı hamam aynı tas.

Bu işin tek çözümü var aziz başkanımız Tff Başkanı olacak bak o zaman bir daha bir tanesinin poposu böyle şeylere yetiyor mu

Aslında aziz başkanımız bunlara it muamelesi yaparak doğru yapıyor

Dudak uçaklatan rakamlar kazanıyorlar ama karşılarına avrupa futbolcuları çıkınca hepsinin foyası kabak gibi çıkıyor ortaya

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Son düzenleme:
Sallama habere gel. Türkiye'de Fatih Terim'e posta koyacak hiç bir futbolcu yok. Terimden nefret ederim ama durum bu. Anında şutlar.

Profesyonel futbolcusun fakat iş ahlakı sıfır futbolcular var. Bunun başında Selçuk, Gökhan, Volkan gibi karaktersizler geliyor. Adamların herşeyi paraya endeksli. Milli maçı bile para kazanma kapısı olarak görüyorlar. Arda'ya kızıyoruz ama adam yaramaz çocuk gibi ve duygusal. İzlanda maçı sonrası yaşadığı sevince bir bakın bir de diğerlerine. Eski 2003 yılı amatör ruhu Arda'da var, diğerlerinde bu yok. Ha buna rağmen Arda'nın bizden gitmesine ciddi ciddi sevinmiştim, aynı zamanda bize dönmesini de istemiyorum; çünkü Arda gibi adamların başında çoban olmazsa sapıtırlar.

Yanlış hatırlamıyorsam Ekin 2007'de Manisaspor-Galatasaray maçı. Eylül 2007 de olabilir. Maçtaydım yine. Hakan Balta o maçta sol bek ya da sol açık oynuyordu. Kalli'nin önünden sürekli yardırıyordu falan :) Ben de kapalı alt vip tribündeydim. Sahaya baya yakındım. Kalli'nin üzerinde siyah kot pantalon, siyah yakallı tişört vardı. O kdar net hatırlıyorum yani. Gerçi Kalli ile bizim grubun arasında söz diyaloğu olmuştu, el kol hareketleri falan da neyse girmeyeyim o konuya :) Maçtan sonra Kalli'nin yanında o dönemin idari menajeri ve Hakan Balta ile çıkış tüneline girdiğini gördüm. Maçtan sonra foto falan çektirdim işte. Hakan Şükür, Arda, Lincoln ile falan. Sonra eve geçtim. Hakan Balta'yı aldığımızı öğrendim. Hatta bir foto vardı Kalli ile Balta'nın. Stadın kantininde çekilen :) Ondan sonra aldık hemen zaten. İyi performans göstermişti o sezon Balta bizde. Ali Sami Yen'de Oftaş'a sağ ayağıyla yaradana sığınarak attığı golü, kaleci Recep'in şaşkın bakışını ve tribündeki hamile eşine koşuşunu unutamam.

Yanlış hatırlamıyorsam Ekin 2007'de Manisaspor-Galatasaray maçı. Eylül 2007 de olabilir. Maçtaydım yine. Hakan Balta o maçta sol bek ya da sol açık oynuyordu. Kalli'nin önünden sürekli yardırıyordu falan :) Ben de kapalı alt vip tribündeydim. Sahaya baya yakındım. Kalli'nin üzerinde siyah kot pantalon, siyah yakallı tişört vardı. O kdar net hatırlıyorum yani. Gerçi Kalli ile bizim grubun arasında söz diyaloğu olmuştu, el kol hareketleri falan da neyse girmeyeyim o konuya :) Maçtan sonra Kalli'nin yanında o dönemin idari menajeri ve Hakan Balta ile çıkış tüneline girdiğini gördüm. Maçtan sonra foto falan çektirdim işte. Hakan Şükür, Arda, Lincoln ile falan. Sonra eve geçtim. Hakan Balta'yı aldığımızı öğrendim. Hatta bir foto vardı Kalli ile Balta'nın. Stadın kantininde çekilen :) Ondan sonra aldık hemen zaten. İyi performans göstermişti o sezon Balta bizde. Ali Sami Yen'de Oftaş'a sağ ayağıyla yaradana sığınarak attığı golü, kaleci Recep'in şaşkın bakışını ve tribündeki hamile eşine koşuşunu unutamam.

Hakan balta iyidir yetersizdir orası tartışılır ama şu ülkede işini profesyonelce yapmaya çalışan nadir futbolculardan

Adam en azından çıktığı her maçta mücadele ediyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sallama habere gel. Türkiye'de Fatih Terim'e posta koyacak hiç bir futbolcu yok. Terimden nefret ederim ama durum bu. Anında şutlar.

Profesyonel futbolcusun fakat iş ahlakı sıfır futbolcular var. Bunun başında Selçuk, Gökhan, Volkan gibi karaktersizler geliyor. Adamların herşeyi paraya endeksli. Milli maçı bile para kazanma kapısı olarak görüyorlar. Arda'ya kızıyoruz ama adam yaramaz çocuk gibi ve duygusal. İzlanda maçı sonrası yaşadığı sevince bir bakın bir de diğerlerine. Eski 2003 yılı amatör ruhu Arda'da var, diğerlerinde bu yok. Ha buna rağmen Arda'nın bizden gitmesine ciddi ciddi sevinmiştim, aynı zamanda bize dönmesini de istemiyorum; çünkü Arda gibi adamların başında çoban olmazsa sapıtırlar.

arkadaşını döven melo'yu niye şutlamadı?

arkadaşına silah çeken gökhan töre'yi niye şutlamadı?

Boldladığım yerler çelişkili olmuş doğrusu.

Fatih Terim in böyle büyük bir turnuvaya götürdügü yardimcilara bakin ne kadar profosyonel!!!! oldugunu anlarsiniz ...bu gün takimi nihat calistirmis , tuncay ve tümer metinde yardimcilari :D :D bu adamlarin ne tür bir tecrübesi var bilmiyorum onlari kim ciddiye alir??? zaten tümer metin oraya sansal abisine devamli haber ucuran ligtv muhabiri gibi calisiyor...

Üst Alt