Milli Takımın Arnavutluk ve Fransa Maçları Aday Kadrosu Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takımın Arnavutluk ve Fransa Maçları Aday Kadrosu Açıklandı

EGDPCamX0AcB9-z

Stoperler fişek len

#freeSinanBilgin

bence orada devşirme kullanmanın zamanı geldi. Rusya nasıl Mario Fernandes'i sağ bek oynatıyor bizde o bölgede yabancı birini oynatalım.

garip gelecek ama Alex Telles'i ikna et oynat mesela. 5-6 sene oynar orada. Alttan gelen de yok zaten.

mantıklı görünüyor da abi bizde hazıra alıştık mı oyuncu yetiştirme durur

bırak biraz acı çekelim illaki bir yerde çıkar

stoperler iyiyken bazı maçlarda üçlü de düşünülebilir aslında

mantıklı görünüyor da abi bizde hazıra alıştık mı oyuncu yetiştirme durur

bırak biraz acı çekelim illaki bir yerde çıkar

stoperler iyiyken bazı maçlarda üçlü de düşünülebilir aslında

üçlü oynatmaz şenol asla. Hazıra alışmak değil bu. Ukrayna mesela Marlom'u oynatıyor ama alttan da bir sürü adam geliyor.

Eksik bölgeyi kısa süre tedavi edersin ama sonra yetiştirirsin.

bence orada devşirme kullanmanın zamanı geldi. Rusya nasıl Mario Fernandes'i sağ bek oynatıyor bizde o bölgede yabancı birini oynatalım.

garip gelecek ama Alex Telles'i ikna et oynat mesela. 5-6 sene oynar orada. Alttan gelen de yok zaten.

Telles nasil oynayacak? Adam 5 sene türkiyede olmus olmali degilmi fifa kurallarina göre? Fernandes 5 sene rusyada kaldiktan sonra milli takim oynama sansi oldu.

Türkiyeye genc yabanci sol bek getirirsen ve o milli takimda oynama seviyesine gelirse, 5 sene durmadan ülkeden kacar iyi teklif gelir diye.

Telles nasil oynayacak? Adam 5 sene türkiyede olmus olmali degilmi fifa kurallarina göre? Fernandes 5 sene rusyada kaldiktan sonra milli takim oynama sansi oldu.

Türkiyeye genc yabanci sol bek getirirsen ve o milli takimda oynama seviyesine gelirse, 5 sene durmadan ülkeden kacar iyi teklif gelir diye.

kuralı tam bilmiyorum. Basketbolda rahatlıkla, o ülkede oynamasa bile oyuncu milli olabiliyor. Oradan hesap etmiştim ama futbolda farklı olabilir.

Telles Brezilya milli takımında oynadı ama

ben hatırlamıyorum. Oynadıysa bilmem. Bu zaten bir örnek. Başka biri de olabilir. Sol bek sorununu çözmek için ya 3'lü oynayacağız, ya da oraya biri devşirilecek.

Günümüzde bekler oyunun kilit adamları. Böyle vasat sol bek olmaz. Zeki nerede, Umut nerede...

Üst Alt