Milli Takımın Arnavutluk ve Fransa Maçları Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takımın Arnavutluk ve Fransa Maçları Aday Kadrosu Açıklandı

irfan ile sol tarafta kısır olmayız

emre irfan yusuf burak cenk

daha ne olsun

İrfan skora katkısı az bir oyuncu. Topa hakim oyunda iyi ama gole ihtiyaç takımın yükünü kanatta çekemez. Emre'yi bir türlü dehleyemiyoruz ama Nuri hala Bundesliga seviyesinde tulum çıkartıyor, o adamdan hiçbir şekilde yararlanamadığımıza inanamıyorum. Yusuf'un da doğru kullanılması lazım. Bence 8 numarada çok çok daha iyi oyuncu, sırf şutu var diye 10'a koyup geriden oyunu çözmesine engel oluyoruz. Burak'ın ise ivedilikle milli takımdan el çektirilmesini diliyorum. Bu kadar primitif adamın bu kadar modern kadroda işi olmamalı.

Hayalimdeki kadro:

Altay
Zeki Ozan Çağlar
Cengiz Dorukhan Yusuf Nuri Meraş
Abdülkadir
Cenk

İrfan skora katkısı az bir oyuncu. Topa hakim oyunda iyi ama gole ihtiyaç takımın yükünü kanatta çekemez. Emre'yi bir türlü dehleyemiyoruz ama Nuri hala Bundesliga seviyesinde tulum çıkartıyor, o adamdan hiçbir şekilde yararlanamadığımıza inanamıyorum. Yusuf'un da doğru kullanılması lazım. Bence 8 numarada çok çok daha iyi oyuncu, sırf şutu var diye 10'a koyup geriden oyunu çözmesine engel oluyoruz. Burak'ın ise ivedilikle milli takımdan el çektirilmesini diliyorum. Bu kadar primitif adamın bu kadar modern kadroda işi olmamalı.

Hayalimdeki kadro:

Altay
Zeki Ozan Çağlar
Cengiz Dorukhan Yusuf Nuri Meraş
Abdülkadir
Cenk

benim kadro seninkinden daha üretken olur demedi deme

ayrıca cengiz öyle oynayamaz böyle bir sistemde ya abdüşün yerinde ya da çift forvet durumunda ikinci forvet olarak oynar

cengiz iyiyse bö

benim kadro seninkinden daha üretken olur demedi deme

ayrıca cengiz öyle oynayamaz böyle bir sistemde ya abdüşün yerinde ya da çift forvet durumunda ikinci forvet olarak oynar

cengiz iyiyse bö

Cengiz büyük ihtimal zorlanır ama sahadaki kaliteli oyuncu sayısı arttırmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Cengiz'in arkasındaki Zeki'nin hücumda kısır olduğunu düşünsem de savunma yönünde çok büyük potansiyel olmasına güveniyorum. Orada Merih de, Zeki de Cengiz'in savunma sorumluluklarını bayağı üzerinden alır. Fransa'ya karşı filan böyle oynaman zor ama en azından şu grup aşamasında en yakın rakip görünen İzlanda'ya karşı bile Cengiz'in savunma zaafiyetinin bize sıkıntı çıkartacağını tahmin etmiyorum. Tabii Abdülkadir'i 10 numarada tutabilirsek Cengiz'in Cenk'in partneri olduğu bir 3-4-1-2 de çok ciks bir 11 olabilir.

Altay
Merih Ozan Çağlar
Zeki Yusuf Dorukhan Meraş
Abdülkadir
Cengiz Cenk

Üst Alt