Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Kim ne derse desin süper transfer bu transfer dönemi başlamadan önce anket yapılsa 8.5m a Amrabatmı? 7m a Krasic mi? diye herkez takla ata ata Krasic i secerdi yalan yok. Ama ben fener taraftarı olsam elendikten sonra sokayim böle transfere:) Aynısı bizde Baros ta olmuştu hatırlarsınız:(

takla atmamda ama sacimi basimi yolurdum.Meloya verilmeyen para krasice verilmis diye.Amrabatin alacagi para 1,1mln hatirlatiyim.kendisini alacagindan da vaz kecmis.nerden baksan 5mln maliyeti olmus.nedense hep gazetelerin gazina geliyoruz

[video=youtube;LV8cJnYjitI]https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=LV8cJnYjitI&NR=1[/video]

amrabatı fatih terim bu maçtan sonra istedi,fatih hocanıntepkisine dikkat,fatih terim krasiçi isteseydi yönetim onu alırdı,siz hala krasiç amrabattan iyi demeye devam edin

Ben Fatih Terimin Dünya futbolunu yakından takip ettiğine inanmıyorum. Bu seneki transferlerde bunun en güzel örneğidir. Geçen senekilerde. Fatih Terimin Krasic i tanımıyor olma ihtimali, Krasic i tanıyıp Amrabatı isteme ihtimalinden daha yüksektir.

takla atmamda ama sacimi basimi yolurdum.Meloya verilmeyen para krasice verilmis diye.Amrabatin alacagi para 1,1mln hatirlatiyim.kendisini alacagindan da vaz kecmis.nerden baksan 5mln maliyeti olmus.nedense hep gazetelerin gazina geliyoruz

Niye gaza geliyimki diyorumki geçen devre arasında Amrabat mı Krasicmi ikiside aynı para hangisini istersiniz diye sorulsa herkez krasci derdi. Bende. Bunun aksini söleyen 3-4 tana fanatik amrabatçı çıkardı gerisi full krasic isterdi. Bir transfer iyiyse iyidir kötüyse kötü. Mesela Kuyt Egemen Hasan Ali bence çok kötü transferler. Ama Krasic çok iyi oyuncu. Bunun basının gazıyla ne alakası var:)

Krasic iyi tansfer evet.ama ayni fiyata deyil.alacaklari arasinda yerle gök fark var:) bence Amrabatin kalitesi krasicden de iyi.

Niye gaza geliyimki diyorumki geçen devre arasında Amrabat mı Krasicmi ikiside aynı para hangisini istersiniz diye sorulsa herkez krasci derdi. Bende. Bunun aksini söleyen 3-4 tana fanatik amrabatçı çıkardı gerisi full krasic isterdi. Bir transfer iyiyse iyidir kötüyse kötü. Mesela Kuyt Egemen Hasan Ali bence çok kötü transferler. Ama Krasic çok iyi oyuncu. Bunun basının gazıyla ne alakası var:)

Bu tarz transferlerde izleyip görmeden yorum yapmak suya yazı yazmak gibi

Biz alsak antuda şuan geçen sene naapmış bu adam,yatmaya geliyo yorumları olurdu

Melo için söylenenler ortada

Çok daha elit taraftar profilimiz olsada,Krasiç in bize yada onlara gitmesi durumunda taraftarın çoğunun ekseni kayardı,tarafsın sonuçta

Riskli transfer ,tutarsa çok iş yapar tutmazsa patlar,şimdi ne desek boş

hayırsız olsun iyi oyuncu ama kapalı kutu emrenin yerine adam almadıkları sürece bu ligin tozunu atarız kimse merak etmesin..

Bu tarz transferlerde izleyip görmeden yorum yapmak suya yazı yazmak gibi

Biz alsak antuda şuan geçen sene naapmış bu adam,yatmaya geliyo yorumları olurdu

Melo için söylenenler ortada

Çok daha elit taraftar profilimiz olsada,Krasiç in bize yada onlara gitmesi durumunda taraftarın çoğunun ekseni kayardı,tarafsın sonuçta

Riskli transfer ,tutarsa çok iş yapar tutmazsa patlar,şimdi ne desek boş

Tamam işte onu diyorum herifler aldı diyede köpeğin poposuna sokmayalım komik oluyoruz diyorum:) Onların yaptığını biz yapmış oluyoruz. Şimdi uğraştırmayın beni Krasicle ilgili transfer dedikodusu sayfamız var tek tek tespit ettirmeyin kendinizi:)

Volkan

Gökhan - - -Egemen - - - Yobo - - -Hasan

Cristian - - Topal

Krasic - - - - Alex - - - - Stoch

Sow

Elmander - Burak

Amrabat - - - - - - - - - - - -Hamit

Melo - - - Selçuk

Hakan - - Ujfalusi - - Semih - - Eboue

Muslera

Turuncu= Kötü performans sergiler

Sarı= Ne yapacağı belli olmaz

Yeşil=
İyi işler yapar

Stoch ve Krasic kanatlarda devamlı hızları ile iş yapması bekleniyor. Ama kaç dakika koşar bu adamlar. 60-70 ? bu kadar bile zor.

bunlar heralde alexi bitirme operasyonu

valla bunlar alexsiz berabere bile kalamaz.kaç senedir alex taşıyor takımı.

bakalım nolacak ilerleyen zamanlarda. cok merak ediyorum

Illa olumsuz konusmak icin konusmamak lazim. Kim kötü transfer diyebilir ki? Bencede iyi transfer. Ne yapacagina bakmak lazim. Türk futboluna alismak öyle kolay degil. Kimin daha etkili olacagini zaman gösterir.

Sahsen, kalite olarak hicbir farklari yok diye düsünüyorum. (Amrabat-Krasic)

Türk takimlarinin güclenmesi hosuma gidiyor benim. Neden kaliteli takimlarla yarismaktan gocunuyoruz ki millet olarak? Cok mu zor "tabiki iyi futbolcu" demek? Onlar da öyle, bizde öyleyiz.

biride cıkıp demiyoki aga madem transferi yapıcan vaslui maçından önce yapta sorun olmasın.

ama kimse öyle bişe demiyo angutlarda.iyi uykular angutlar

Sonuç olarak dia gitti krasic geldi. Demekki güç kazandılar buna kimse hayır demez heralde. Krasic gerçekten etkili bir silah. Yanlız şu varki alexin yeri sallanmaya başladı eğer alexi küstürürlerse veya sonradan oyuna alırlarsa yerine kim oynarsa oynasın bırakın krasiçi güç kaybediceklerdir. Alex fener takımının yarısıdır net olarak.

krasic sadece hücum yönü olan bir açık. savunma yönü zayıftır, adam kovalamayı pek sevmez, zaten juventusta tutunamamasının sebebi de budur. stoch o keza, alex yine aynı, baroni bizim mustafa sarp gibi kaçak dövüşçü, yani ortasahaları ciddi anlamda savunma yönünden zayıf olacak fenerde. ben şahsen sevindim bu transfere. zorluk derecesi yüksek maçlarda fener çok yer benden söylemesi. yediğinden fazlasını atması lazım ama forveti kuyt.:)

Amrabat-Krasiç karşılaştırması başlamış,

1-Amrabat'ın aldığı ücret 1 mio arkadaşlar, Krasiç'in maç başılarla birlikte 3.1 mio oluyor.

2-Amrabat bu takıma gelmek için çok uğraştı, telefonda ağladı, süreci hepimiz biliyoruz.

3-Amrabat çok hırslı, çok güçlü, çok çevik, hızlı, dayanıklı, Krasiç ise, tekniği ve hızlı oluşu ile tanınıyor, çok rahat adam geçiyor.

4-Amrabat bize tam olarak lazım olan adamdı, Krasiç öyle değil.

Yani, Amrabat çok süper transfer, Krasiç çok süper oyuncu ama bence süper transfer değil, iyi transfer.

Krasic'in mevkisi sağ açık değil mi ? Gerekirse 3 lü forvetin sağında da oynar ancaaaak o bölgelerde çok fazla adam var diye Hamit transferinden vazgeçmedi mi bunlar ? O zaman yanlış bir hamle diyemez miyiz bu transfere? Ya da Hamit bunların yüzüne bile bakmadı.

2.si bence:D hamiti istediler ciddi ciddi bence

Üst Alt