Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Juventus'un siyah beyazından ne demek biri bana açıklasın...:D

Editör olacak arkadaşa...

Juventus bir yer adı değil bir takım ismi...

Takımında elbet bir renk kombinasyonu vardır...

Türkiye ya yeni alex(mevki değil isim olarak) olacak ya da kaybolup gidecek her ikisini de yapmaya potansiyeli var

Amrabat 5senede 40 maça çıkarsa=5 x (1.200.000 euro + 700.000 euro)=9.500.000_______________8.600.000+9.500.000=18.100.000

Krasic 5senede 40maça çıkarsa=5 x (2.300.000 euro + 500.000 euro)=14.000.000_______________7.000.000+14.000.000=21.000.000

Yani anlıyacağınız arada 3.000.000 fark var. Bana bu maliyetlerle Amrabatmı Krasic mi derseniz ben Krasic i tercih ederim. Saygılar:tiphat:

Not:Muhasebeci olcak adammışım vesselam:D

Amrabat 5senede 40 maça çıkarsa=5 x (1.200.000 euro + 700.000 euro)=9.500.000_______________8.600.000+9.500.000=18.100.000

Krasic 5senede 40maça çıkarsa=5 x (2.300.000 euro + 500.000 euro)=14.000.000_______________7.000.000+14.000.000=21.000.000

Yani anlıyacağınız arada 3.000.000 fark var. Bana bu maliyetlerle Amrabatmı Krasic mi derseniz ben Krasic i tercih ederim. Saygılar:tiphat:

Amrabatın 87'li krasicin 84'lü olduğunuda göz önünde bulundurmak lazım.

Bence olamazsın, hesaba katmadığın birşey var.

Amrabat'ın doğuştan fanatik, vefakar, cefakar Galatasaraylı olması ve gözündeki nur :sad007:

Şaka bir yana, Amrabat iyidir, yararlı da olur, ancak uçuk bir bedel ödediğimiz gerçeğini değiştirmez.

Amrabatın 87'li krasicin 84'lü olduğunuda göz önünde bulundurmak lazım.

Merak etme Amrabat iyi oynarsa ve daha üst liglerden bir teklif gelirse Kayseri ye yaptığını sanada yapacaktır. Bizde 5sene falan kalmaz. Ya iyi oynar Kaçar ya tutmaz bonservisinin altında ezilir şutlarız pek ortası olur gibi gelmiyor.

Ha birde maliyet hesabı yapıcaksak Krasic;Amrabattan daha çok forma geliri getirir onuda bi yere not alalım:)

Amrabat yerli piyasa oyuncusu diyenler adam barcanın 14 m euro verdiği adamada ayar veriyor TSL, Olimpiyat ayırmıyor.

[video=youtube;3jGDeR7pTmw]https://www.youtube.com/watch?v=3jGDeR7pTmw[/video]

3 Yıldır doğru dürüst oynamayan alemci futbolcudur kendisi. Sağda bu oynarsa sol tarafta da Stoch var zaten, e birde Alex ile forvet olacak iyice ofansif olacak. Bunlar savunmada çok açık verir bu sene. Kanatların ikiside defans yapmıyor.

-----------V.Demirel------------

Gökhan--Yobo--Egemen--Hasan

Krasic--MTopal--Cristian--Stoch

-------Alex de Souza-----------

-------Moussa Sow/Transfer---

Kadro bu şekilde olacak. Alırlarsa forvete Sowu gönderip birini alırlar onun dışında daha da transfer yapmazlar. Orta sahaya da kimi alacak zaten 6 Yabancı oldu şu kadro bile. Daha Kuyt-Bienvenu falan var hatta. Orta Sahası çok kötü ve kanatlarda defansa yardım etmiyor. Attığı golün fazlasını yerler her maç.

krasic çok iyi oyuncu ama fener yapabiliceği en gereksiz transferi yaptı.

Krasic kadar overrated bi futbolcu daha var mı bilmiyorum. Orhan usta avatarı değişti şaşırdı galiba. Quaresmayı alaydık diyecek neredeyse.

Merak etme Amrabat iyi oynarsa ve daha üst liglerden bir teklif gelirse Kayseri ye yaptığını sanada yapacaktır. Bizde 5sene falan kalmaz. Ya iyi oynar Kaçar ya tutmaz bonservisinin altında ezilir şutlarız pek ortası olur gibi gelmiyor.

Ha birde maliyet hesabı yapıcaksak Krasic;Amrabattan daha çok forma geliri getirir onuda bi yere not alalım:)

Bence 2 ihtimal var.Ya takımın 6-7 yıl değişilmezi olur ya da 2 yıl oynayıp transfer olup maliyetini karşılar.2 yıl takıma kazandırdıkları da kar kalır.

bize varsın yapsın. biz en olmadık zamanda yerli futbolcunun önemli olduğu zamanda ardayı sattık. hemde kadroda onu düşünmüşken. amrabatı isterlersekayseri gibi yapmayız. ki ks iyi para kazandı. bizde kazanırız o tarz teklifler gelirse. ha ama kötü çıkarsa büyük kazık yemiş olucaz orası ayrı..

3 Yıldır doğru dürüst oynamayan alemci futbolcudur kendisi. Sağda bu oynarsa sol tarafta da Stoch var zaten, e birde Alex ile forvet olacak iyice ofansif olacak. Bunlar savunmada çok açık verir bu sene. Kanatların ikiside defans yapmıyor.

Kadro bu şekilde olacak. Alırlarsa forvete Sowu gönderip birini alırlar onun dışında daha da transfer yapmazlar. Orta sahaya da kimi alacak zaten 6 Yabancı oldu şu kadro bile. Daha Kuyt-Bienvenu falan var hatta. Orta Sahası çok kötü ve kanatlarda defansa yardım etmiyor. Attığı golün fazlasını yerler her maç.

Şu avatar nedir ya bütün moderatörler de:lol:

Krasic kadar overrated bi futbolcu daha var mı bilmiyorum. Orhan usta avatarı değişti şaşırdı galiba. Quaresmayı alaydık diyecek neredeyse.

Abi Queresma Portekizli bu adam Sırp bu adamlar iş ahlakına sahip insanlardır. Herkez geçen seneki performansından bahsediyor. Geçen sene hoca değişti adam gelir gelmez Krasic i istemiyorum dedi. Adamda hiç oynayamadı. Misimovic gibi oldu yani. Ama ilk senesinde gayette forma şansı buldu

41maç 9gol 9asist. Hemde italya gibi sert bir ligde. İkinci senesinde Conte oynatmadı.

Cristian yerine ortasaha alacaklar.

Milos Krasic : Eski kulubüm Juventus'ta şikeciydi..Yeni kulubüm Fenevbahçe'de..Uyum sorunu çekmeyeceğim... :))

[h=6][/h]

orta saha belki alirlar ama cristianin yerine degil, yanina alir aykut

cristian aykutun adami, bunu anlamak mi istemiyorsunuz

topali keser cristiani kesmez

2-3 yilda kac kez cristiani kesmis bir bakin

emreyi kesmis, cristiani kesmemis

aleksi kesmis, cristiani kesmemis

Cristian fena oyuncu değil zaten takıma katkısı topaldan cok daha fazla. Hem gol hem asist yapıyo ayrıca daha sert topala gore.

orta saha belki alirlar ama cristianin yerine degil, yanina alir aykut

cristian aykutun adami, bunu anlamak mi istemiyorsunuz

topali keser cristiani kesmez

2-3 yilda kac kez cristiani kesmis bir bakin

emreyi kesmis, cristiani kesmemis

aleksi kesmis, cristiani kesmemis

O zamanki şartlarla şimdiki şartlar aynı değil. O zaman oyunkurucu Emre vardı, Türk. Yanında önlibero Cristian vardı, daha iyisi olmadığı için kesmedi. Şimdi Emre gitti, önlibero Topal geldi, yabancu oyun kurucu gelecek, mecbur Cristian kesilecek.

Yabancı kontenjanı denen birşey var. Senin mantığınla Mehmet Topal'ı ve Yobo-Stoch-Alex-Krasic-Santrafor'dan birini kesmesi lazım, o da mümkün değil. Ara ara Stoch'u keser Caner maner oynar, Cristian şans bulur. İdeal 11'de Cristian olmaz..

Üst Alt