Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

3 Yıldır doğru dürüst oynamayan alemci futbolcudur kendisi. Sağda bu oynarsa sol tarafta da Stoch var zaten, e birde Alex ile forvet olacak iyice ofansif olacak. Bunlar savunmada çok açık verir bu sene. Kanatların ikiside defans yapmıyor.

-----------V.Demirel------------

Gökhan--Yobo--Egemen--Hasan

Krasic--MTopal--Cristian--Stoch

-------Alex de Souza-----------

-------Moussa Sow/Transfer---

Kadro bu şekilde olacak. Alırlarsa forvete Sowu gönderip birini alırlar onun dışında daha da transfer yapmazlar. Orta sahaya da kimi alacak zaten 6 Yabancı oldu şu kadro bile. Daha Kuyt-Bienvenu falan var hatta. Orta Sahası çok kötü ve kanatlarda defansa yardım etmiyor. Attığı golün fazlasını yerler her maç.

3 yildir oynamiyormus krasic ha?

2010/11 sezonunda 33 mac oynanyan, bunlarin hepsinde ilk 11 de cikan kimmis acaba?

antuya salliyoruz hep ordakiler hep istedigini görüyor, istedigi gibi anliyor diye

ama böyle yorumlar görünce , neyse ya.

O zamanki şartlarla şimdiki şartlar aynı değil. O zaman oyunkurucu Emre vardı, Türk. Yanında önlibero Cristian vardı, daha iyisi olmadığı için kesmedi. Şimdi Emre gitti, önlibero Topal geldi, yabancu oyun kurucu gelecek, mecbur Cristian kesilecek.

Yabancı kontenjanı denen birşey var. Senin mantığınla Mehmet Topal'ı ve Yobo-Stoch-Alex-Krasic-Santrafor'dan birini kesmesi lazım, o da mümkün değil. Ara ara Stoch'u keser Caner maner oynar, Cristian şans bulur. İdeal 11'de Cristian olmaz..

kesmicek, sezon baslasin görücez.

berbat oynarsa tabiki kesebilir ama baroni aykutun adami, aykutun getirdigi adam

ve daha gecen sezon mevkisinde baroni dunyadaki sayili topculardan biri diyip cok övdügü adam

krasic iyi transfer ama öncelik orta sahanın ortası olmalı.oraya sağlam adam almadan bu transferlerin pek bi anlamı olmaz bence

Amrabat 5senede 40 maça çıkarsa=5 x (1.200.000 euro + 700.000 euro)=9.500.000_______________8.600.000+9.500.000=18.100.000

Krasic 5senede 40maça çıkarsa=5 x (2.300.000 euro + 500.000 euro)=14.000.000_______________7.000.000+14.000.000=21.000.000

Yani anlıyacağınız arada 3.000.000 fark var. Bana bu maliyetlerle Amrabatmı Krasic mi derseniz ben Krasic i tercih ederim. Saygılar:tiphat:

Not:Muhasebeci olcak adammışım vesselam:D

birsey sorcam, sen niye krasici tercih ederdin amrabat yerine?

amrabat sol kanada alindi, krasic ise sag kanat topcusu, ne alaka

gelse bile sag kanada gelirdi

kisaca hamitin maliyetini hesapla eger hesaplicaksan, amrabat ne alaka.

beyler oyuncuyu doğru dürüst tanımadan yorum yapıyorsunuz gelsin görelim. Benim izlediğim maçlarda bana pek bir etki yapmadı. Tarifini şöyle yapabiliriz Caner'in Sırp ve sağ ayaklısı belki aralarında biraz kalite farkı vardır ama çok marjinal. Temennimiz tabii ki bir Keita çıkmaması.

Yeşil sahalara cıkmadıkca hiçbirşey belli olmaz. Bizde ne dünya yıldızları tutmadı.

bize ne abicim yıllık ücretinden veyahut maliyetinden...

bizim futbolcuları geçtiniz bitirdiniz şikebahçe futbolcularına mı geldi sıra...

ne çok muhasebeci varmış...

şurada muhasebecilik yeteneğinizi vatana millete faideli olmak için kullansanız sırtımız yere gelmez...

Amrabat 5senede 40 maça çıkarsa=5 x (1.200.000 euro + 700.000 euro)=9.500.000_______________8.600.000+9.500.000=18.100.000

Krasic 5senede 40maça çıkarsa=5 x (2.300.000 euro + 500.000 euro)=14.000.000_______________7.000.000+14.000.000=21.000.000

Yani anlıyacağınız arada 3.000.000 fark var. Bana bu maliyetlerle Amrabatmı Krasic mi derseniz ben Krasic i tercih ederim. Saygılar:tiphat:

Not:Muhasebeci olcak adammışım vesselam:D

Orhan sen ne kadar boş bir adamsın.Bunu Necati içinde yapıyordun.Sırf başarısız olsunlar diye sen dua da ediyorsundur şimdi.Te Allah'ım.

Hagi'den sonra belimiz dogrulmadi. Hep anlik patlamalar yaptik, ara ara sampiyonluklar kazandik. Ertesi seneler hic umut vermedi. Suan ki durumumuza gelmek 10 senemizi aldi. Aykut'un geleneksel Alex'i bitirme politikasi. Ki Alex bunlarin herseyi. Uzun sureli bir sampiyonluk grevine gireceklerini dusunuyorum. Kim bilir, sampiyonluk kaderleri Turkiye Kupasi ile yer degistirmis bile olabilir.

Alex > fernerbahce

Nerden biliyorsun 2m euro alacağını. Klüp madem diyorki Amrabat indirim yaptı yıllık alacağından varsa bir önprotokol göstersin. Yoksa bu transferin fiyatını düşük göstermek için bir YALANdır.

Ozaman bende diyorumki. Galatasaray Amrabatla ilk başta 700bin euro ya anlaştı. Sonra transferi konusunda kayseri baskı yapması için 1m euro ya çıkarttık. Belge olmadığı sürece ne ben bunu ispatlayabilirim nede siz Amrabatın indirim yaptığını.

Aç kapa bak. Eğer amrabat feragat göstermeseydi 1.400.000 den başlayıp her sene 100.000 euro artırılmışı kadar para alacaktı. Ama Amrabat küsüratlardan feragat edip bonservise ekledi. Bu sayede bonservis 5.000.000 civarı birşey oldu. Kap'tan bakabilirsin. Onada inanmıyorsan 'kanıtla kanıtla' demeye devam et bence.

iyi transfer aykut alexi 90 dakika oynatmaz bence artık kuyt sow çift forvet oynar kuyt biraz daha dışarda oynar. orta saha almazlarsa bir işe yaramaz bu transferler

Ben Fatih Terimin Dünya futbolunu yakından takip ettiğine inanmıyorum. Bu seneki transferlerde bunun en güzel örneğidir. Geçen senekilerde. Fatih Terimin Krasic i tanımıyor olma ihtimali, Krasic i tanıyıp Amrabatı isteme ihtimalinden daha yüksektir.

Niye gaza geliyimki diyorumki geçen devre arasında Amrabat mı Krasicmi ikiside aynı para hangisini istersiniz diye sorulsa herkez krasci derdi. Bende. Bunun aksini söleyen 3-4 tana fanatik amrabatçı çıkardı gerisi full krasic isterdi. Bir transfer iyiyse iyidir kötüyse kötü. Mesela Kuyt Egemen Hasan Ali bence çok kötü transferler. Ama Krasic çok iyi oyuncu. Bunun basının gazıyla ne alakası var:)

ya gerçekten 2 hafta sonra fener maçından sonra hangi yüzle burada yorum yapacaksınız merak ediyorum,

seningibi amrabatı hiç izlemeyen biri krasici alalım derdi,izlemeden yorum yapanlar gerçekten komik duruma düşüyorsunuz haberiniz yok,

Güzel transfer. Lige böyle kalburüstü futbolcuların kazandırılmasından şahsen mutluluk duyarım. Fenerbahçe'de yıldız getirsin, biz de yıldız getirelim, öteki kulüpler de kendi çaplarında kaliteli isimler getirsinler, hem ligin kalitesi artar, hem itibarı. Şu görüntüye bakılırsa Issiar Dia yedeğe çekilecek ya da gönderilecek. Kanatlarda Stoch-Krasic ikilisini oynatırlar ki bence iki kanadı sağlam oldu fenerin. Bizim sol kanat Amrabat la tamamdır. Ama sağ kanatta Hamit yeterli olur mu bilmem.

Güzel transfer. Lige böyle kalburüstü futbolcuların kazandırılmasından şahsen mutluluk duyarım. Fenerbahçe'de yıldız getirsin, biz de yıldız getirelim, öteki kulüpler de kendi çaplarında kaliteli isimler getirsinler, hem ligin kalitesi artar, hem itibarı. Şu görüntüye bakılırsa Issiar Dia yedeğe çekilecek ya da gönderilecek. Kanatlarda Stoch-Krasic ikilisini oynatırlar ki bence iki kanadı sağlam oldu fenerin. Bizim sol kanat Amrabat la tamamdır. Ama sağ kanatta Hamit yeterli olur mu bilmem.

dia gideli bir ay oldu :eek:

fenerin krasici hangi lige getirdiği belli değil kardeş. krasic tatile geldi işte.1 aylığına.:f

ya gerçekten 2 hafta sonra fener maçından sonra hangi yüzle burada yorum yapacaksınız merak ediyorum,

seningibi amrabatı hiç izlemeyen biri krasici alalım derdi,izlemeden yorum yapanlar gerçekten komik duruma düşüyorsunuz haberiniz yok,

emenikede de böyle bi önyargı vardı. fb de kalsaydı bence çok iş yapardı eminim. ilk lige çıktılarında pek kimse takmadı. bize yazıldıanadolu topçusu denildi. fb li çoğu tanıdığım da böyle dedi. sora kendi maçalrında izlediler niangdan iyi diyen bile oldu. keşke alsak deyip durdular. ellerind tutamadılar ama iş yapardı bence kalsaydı. amrabat bence emenike kdar potansiyelli değil ama iş yapacağını düşünüyorum.. tamam anadoludan özellikle yabacılara güven olmaz ama izleyince özel oyuncu oldukları belli oluyor bence.

İsmi var da cismi var mı yok mu görücez . Hiç olmadı 12 Agustos'ta bizim küçük krasiçi gösteriveriz :asd:

Bu muhabbeti en son Sow transferinde görmüştük.Biz Necati'yi onlar Sow'u transfer etmişlerdi.Yine herkes isyanlardaydı ben dahil.Yönetime giydiren giydirene.Ama sonuç biz şampiyon olduk.

Üst Alt