Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Milos Krasic Resmen Fenerbahçe'de

Tam aziz taktiği vaslui maçının tepkilerini dirdirmek için yine taraftarı uyutmaya yönelik hamleler.

Cevap: Milos Krasic Fenerbahçe'de

Juvede ilk senede iyidi, ondan sonra düstü ve Conte takimda istemedi cünkü defansif olarak hic bi katki vermedi Krasic. Amrabatda 8 milyon verecegime gittip 7 milyon veririm Krasici alirim. Yada baska transfer yaparim.

Ambrabatin 8 milyon etmedigini nerden biliyorsun ? her macini izledin mi , özellikle Ambrabati hep izledin mi. bende tam tersini söylüyorum gözden düsmüs krasici alacagima 1 milyon daha verir yükselen Ambrabati alirim. sezon icinde kim 7-8 milyonluk adam kim takimina daha faydali oldugunu görecez teki solda teki sagda oynuyor farketmez

İyi transfer falan değil adam 1 yıldır ayağına top sürmüyor..

Düşük kalitede ligler için iyi transfer olur TSL'de iş yaparsa bu TSL'nin ne kadar rezalet ötesi bir lig olduğunun göstergesi olur.

Amrabat > Krasic.

Krasicin tek +sı hizi. Amrabattan biraz daha hizli. Amrabat cevik,kuvvetli,hizli donusleri olan oyuncu. Ve cesaretli.

Krasic ikili mucadeleye girmeyen adam.

juvedeki ilk senesinde 33 mac oynamis ama gecen sene nerdeyse hic oynamamis, 7 mac, bunlardan 3'de sonradan oyuna girmis..

o değil de şu topalın yaptığı da iş tama öyle iş yapan oyuncu değil ama aykut onu iyi kullanamıyor şimdi gelmese fenerde yerli sıkıntısı baş gösterecekti

Bir de benim anlamadığım fenerbahçe niye böyle bir transfer yaptı ki bunlarda kanatlarda Kuyt ve Stoch yok mu zaten ?

Amrabat > Krasic.

Krasicin tek +sı hizi. Amrabattan biraz daha hizli. Amrabat cevik,kuvvetli,hizli donusleri olan oyuncu. Ve cesaretli.

Krasic ikili mucadeleye girmeyen adam.

amrabat cevik degil

krasicin dribblingi bir adim önde gibi bence

krasic ama topla giderken kafasini hic kaldirmaz, amrabat tam tersine, cok iyi bakar kim nerde, ne yapiyor.

amrabat krasice göre cok daha güclü , cok daha mucadeleci.

krasic hep ayagina top bekler, ayagina vericeksin ki, calim denesin, adamlari karsisina alsin.

amrabat ise hep top ister, öyle saga sola bakip yürümez.

krasic defansa hic yardim etmez.

amrabat eder.

krasic, sow, alex, stoch dörtlüsünü cok az görürüz bence sahada yan yana, görürsekte cogu zaman sorun yasar fener defansta, takim defansinda yani.

herkes baslamis feneri yaglamaya bakiyorum sanki messi aldilar bizim amrabati ve hamiti begenmeyenler var hata buraga bile laf atan vardi sizi anlamak cok zor gercekten bazen

Üst Alt