min-jae kim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eninde sonunda transfer yapılacak.
Transferlere çok bel bağlanmamasından yanayım, limitler belli aşağı yukarı takımımızın giderleri belli sürekli sürekli konuştuğumuz Feghouli/Babel/Falcao/Diagne gibi adamların gönderilmeden yerine yaptığımız transferler de Yedlin - Aytaç - Alpaslan - Etebo gibi adamlardan +1 fazla olmaz sanırım ki 1 sene sonrasında bu bu adamları elimizden çıkarmaya bakarız

Transferlere çok bel bağlanmamasından yanayım, limitler belli aşağı yukarı takımımızın giderleri belli sürekli sürekli konuştuğumuz Feghouli/Babel/Falcao/Diagne gibi adamların gönderilmeden yerine yaptığımız transferler de Yedlin - Aytaç - Alpaslan - Etebo gibi adamlardan +1 fazla olmaz sanırım ki 1 sene sonrasında bu bu adamları elimizden çıkarmaya bakarız
Onlar gitmezse olmaz zaten, gideceklerini varsayıyorum.

Bir nöbette koreden oyuncu alalım yazan ahbabıma kim gelsin yazmak suretiyle espri yapmıştım. Gerçekten soru sanıp futbolcu resmi atmıştı. Ben de hayır Kim gelsin diyerek araya taraya Kim isminde bu herifi bulup paylaşmıştım. Sonra yazanlar gerçekten iyi topçu olduğunu gelirse iş yapacağını söylemişlerdi.

Bize gelirse o şahane espirim tarihe geçecektir

Üst Alt