min-jae kim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biraz dengesiz gibi görünüyor. İlk tackle'da bacağı kırılmışçasına yerde yatıp, kart için hakemi baskı altına alan Anadolu takımı topçularını görür gibiyim.

Ekli dosyayı görüntüle 132540
hava topuna çıkamayan stoperi bulmuşuz yine ama diğer özellikleri fena değil gibi.
Defansif ikili mücadelelerde %85 başarı sağlamış şaka gibi Luyindama 'nın en canavar döneminde bile böyle bir istatistik sağlamamıştır herhalde

Ayrıca ligin en çok isabetli pas yapan, top süren oyuncusu olmuş(listelenen oyuncular arasında)

E7YcSVQWUAMKtOa

Uyum sağlar mı bilmiyorum ama Juve, PSV gibi birçok takımın scoutları tarafından takip edilen bir oyuncuymuş. Alırsak ve tutarsa çok kalmaz bizde.

Bir nöbette koreden oyuncu alalım yazan ahbabıma kim gelsin yazmak suretiyle espri yapmıştım. Gerçekten soru sanıp futbolcu resmi atmıştı. Ben de hayır Kim gelsin diyerek araya taraya Kim isminde bu herifi bulup paylaşmıştım. Sonra yazanlar gerçekten iyi topçu olduğunu gelirse iş yapacağını söylemişlerdi.

Bize gelirse o şahane espirim tarihe geçecektir
sanirim hatirladim mesajini...
o gun diger yazanlarin disinda ,bende detaylica bu oyuncuya yonelik nacizane gozlem yorumumu eklemistim, iki farkli baslik altinda....

komsusu tomiyasu gibi bir kariyer baslangici avrupa kitasinda yapabilir mi merak edilesi....
sahsen kendisini asya ligleri disinda bir ligde gormeyi cok isterim. cin liginde veteran vs yabanci yildizlara karsi oynamasi her ne kadar fena sayilmayan bir test olsa-da , genel olarak avrupa dan bir ligde potansiyelinin tam olarak ne oldugu daha anlasilir olabilir diye dusunuyorum. < > misal , allegri veya conte gibi bir hocanin elinde nasil bir performans sunardi ,neye donusurdu merak ediyorum....

defansa bir oyuncu bakiliyor anlasilan, bu ve riberio ismi ciktigina gore....
her ikisi de farkli oyuncu profili elbette.

ps;

suan ulkesi ile olimpiyatlarda mucadele ediyor.
merak edip izlemek isteyenlere , ceyrek finalde meksika ile karsilasacaklar.
cok iyi bir turnuva geciriyor kore milli takimi ve kendisi.......

sanirim hatirladim mesajini...
o gun diger yazanlarin disinda ,bende detaylica bu oyuncuya yonelik nacizane gozlem yorumumu eklemistim, iki farkli baslik altinda....

komsusu tomiyasu gibi bir kariyer baslangici avrupa kitasinda yapabilir mi merak edilesi....
sahsen kendisini asya ligleri disinda bir ligde gormeyi cok isterim. cin liginde veteran vs yabanci yildizlara karsi oynamasi her ne kadar fena sayilmayan bir test olsa-da , genel olarak avrupa dan bir ligde potansiyelinin tam olarak ne oldugu daha anlasilir olabilir diye dusunuyorum. < > misal , allegri veya conte gibi bir hocanin elinde nasil bir performans sunardi ,neye donusurdu merak ediyorum....

defansa bir oyuncu bakiliyor anlasilan, bu ve riberio ismi ciktigina gore....
her ikisi de farkli oyuncu profili elbette.

ps;

suan ulkesi ile olimpiyatlarda mucadele ediyor.
merak edip izlemek isteyenlere , ceyrek finalde meksika ile karsilasacaklar.
cok iyi bir turnuva geciriyor kore milli takimi ve kendisi.......
Evet hatta ciddi ciddi iyi oyuncu olduğunu da öğrenmiştim. Sendin o zaman o yorumu yapan demek ki

Üst Alt