Mircea Lucescu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha bu akşam maç yapan Liverpool'un ilk 11'inde sadece iki tane İngiliz vardı. Dünyanın en büyük liglerinde durum çok farklı sanki. Saçma sapan konuşma dede. En fazla 3 Türk oynatılıyorsa 6 tane takım yetiyor işte 18 kişilik kadro oluşturman için. Sanki bütün takımı Galatasaray'dan mı çağıracaksın? Yoksa Türkiye'de oynamayan Türkleri mi çağırmayacaksın? Neresinden bakarsan bak inanılmaz derecede saçma bir açıklama. Adam ölene kadar GS'den intikam almaya çalışacak galiba.

Böyle sacma birsey söyledigini düsünmüyorum, söylediyse de sanki adami silah zoruyla getirdiler o pozisyona.

Yurt disinda oynayanlara odaklan sen daha cok.

Eğer böyle bir söz söyledi ise kendisini ilk uçakla Romanya'ya gönderirim. Biletini de bizzat ben ayarlarım. Yabancı sınırı getireceklerine yatarak para kazanan Türk futbolcuların yatılarak bir halt olmayacağını öğretseler daha mantıklı olur.

Iyi takim kuruyoruz ya medya cildirip yine yabanci siniri getirecekler.ulan demiyorlar ki kac tane topcu yurt disina cikti turkler yabancilardan birseyler ogrenir yoksa yurt disina kimse gitmiyor biseler ogrenelim
diyen yok

Gidip Southgate ingiliz futbolculari nerden bulacam nerden izleyecem mi diyo? Ingiliz futbolcular bizim kinler gibi Almanyada vs. yetismiyor.
Simdi Luce boyle dedi ya kesin bi yasa felan getirirler maximum 6 yabanci diye yine basimizin etini yerler. Ulan ozelestiri yapin, biraz daha fazla para harcayin alt yapiya hem insan yetissin hem futbolcu. Ulan turk gotu kalkmamis futbolcu mu varda biz mi gormuyoruzda oynatmiyoruz sanki.

ulan biz belimizi doğrultunca herkes saldırmaya başladı
amma çok düşmanımız varmış be
yok yabancı sınırı kalkmalıymış
yok türk futbolcu yokmuş
yok banka kredisi almışız, batacakmışız

Tudoru bu bunaga 100 kere tercih ederim...

Bunun ukraynada usakligini yapan bir kankam vardi. O anlatirdi lucescu cay istermis ama istedigini unuturmus, ben senden cay mi istedim dermis..

Bu adam benim kankeytama resmen askeriye yokuslari yapmistir. Bu adamin ipiyle asla ama aslaa kuyuya inmeyin..

Iftira atmaktan asla hoslanmam ama bu adam hakediyor.. Ona her turlu iftirayi atio buradaki kirli camasirlarini yerlere serecem

Üst Alt