Mircea Lucescu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumda ki çoğu kişiyi geldiği kısa süre zarfında olumsuz anlamda ters köşe etmiştir kendisine dair duyulan saygının Türkiye macerası sonunda kalacağına emin değilim.

İlk değişiklik için çok bekledi.Sonraki Ozan ve Okay hamlelerini doğru bulmadım.Kaptan Emre girmeliydi.

DTChiflXcAAmyDf

2001 de kadıköydeki fenerbahce macında jardel ve arif yedek,ankaragücü macında da bülent korkmaz yedek baslamıs.sağolasın

capone'yi stoper oynatma sevdası bitirmiş o sezonu.kocaelispor maçı mesela.fener macında da capone stoperde.ahmet yıldırım neden kullanılmaz arkadaş...

Son düzenleme:
edit:fener macında bülent stoperde.karıstırdım.

YİMPAŞ YOZGATSPOR GALATASARAY - Maç Detayları Spor Toto Süper Lig TFF bu kadro nasıl 4 yemeyi basardı yozgattan?anlamak mümkün değil.yine arifle baslamamış maça.hagi ve emre yok ama alabilirdik.

saçmasapan puan kayıpları yüzünden üst üste 5.şampiyonluk gitmiş.cok yazık.fenerin şikesine,emre ve okanın takımı satıslarına ragmen şampiyon olacaktık.

Real maçı sonrası olsa gerek
Bi de gündüz maçı flndı galiba

Ölmeden önce vurgun yapmaya gelmiş torunlara para bırakacak.
Bir de gitmeden başımıza yabancı sınırı belası getirtecek hıyar herif

Önüne gelene yenil ve her seferinde yabancı sınırını bahane et. Ne güzel iş la böyle milli takım teknik direktörlüğünü ben de yaparım ne var

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lucescu bu kadar bahaneci değildi. Sürekli suçlayacak bir şey veya birilerini buluyor. Yaşlılığın getirdiği acziyetten olabilir. Bir efsanemizi bu halde görmek üzüntü verici.

Şenol u getirsinler işte bolbol yerli oyuncularıyla çalışır yukarının emrine bakar bjk de birşey diyemez

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıllarca bu adam tekrar gelsin diye peşinden koştuk. Valla ne haysiyet yoksunu biriymiş, sırf daha fazla para verdi diye ipleri verdi Demirören'in eline kendisi kukla oldu Galatasaray aleyhinde neler yapabilirim diye düşünüp duruyor bunak. Üstüne milli takımı batırdı, buna karşılık emekli ikramiyesi aldı.

Üst Alt