Misimovic, Dinamo Moskova ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Misimovic'te dertler büyük - FotomaçGalatasaray'ın Boşnak futbolcusu Zvjezdan Misimovic, Rusya'nın Lokomotif Moskova takımıyla anlaştı. Rubin Kazan ve D.Moskova ile görüşen Boşnak oyuncu, Lokomotoif'te karar kıldı. Wagner'i G.Antespor'a kaptıran Rus ekibi Misimovic'in bonservisi için 5 milyon euro ödeyecek.Bu arada 1 aydan fazladır süren Misimovic'in transfer görüşmelerindeki asıl sıkıntının Wolfsburg olduğu ortaya çıktı. G.Saray ile Misimovic için satış opsiyonlu kiralık sözleşme imzalayan Alman ekibi, 7,5 milyon euro'sunu kurtarmak için Boşnak oyuncuyu G.Saray'a sattığını iddia ediyor.G.Saray yönetimi ise başta itiraz ettiği ve şerh koyduğu sözleşmeyi kabul ediyor. Wolfsuurg'a şimdiye kadar Misi'nin bonservis bedeli olarak 2 milyon euro ödeyen G.Saray, Haziran ayındaki ödemeyi yapmazsa Boşnak oyuncu yeniden Wolfsburg'un malı olacak. Böylece G.Saray 500 bin euro kar edecek.G.Saray, Misi'nin sözleşmesini şimdi feshedip Wolfsburg'a göndermek istiyor, Alman ekibinin de Lokomotif'e Misimovic'i satmasını talep ediyor. Almanlar ise bu işlemi kabul etmiyor. G.Saray ile Wolfsburg'in tazminat anlaşmazlığı yüzünden mahkemelik olabileceği konuşuluyor.
 
Cevap: Zvjezdan Misimovic, Rusya’nın Lokomotif Moskova takımıyla anlaştıDün Ntvspor'da verilen haberlerde Spartak Moskova ile görüşüldüğünü söylemişlerdi. Yazık oldu. :(
 
Cevap: Zvjezdan Misimovic, Rusya’nın Lokomotif Moskova takımıyla anlaştıHagi gitsin, Misimoviçi kazanmamız gerek.
 
Cevap: Zvjezdan Misimovic | Lokomotif MoskovaTransfer haberlerini hep transfer bölümüne aciyoruz. Lütfen biraz daha dikkat edelim.
 
Cevap: Zvjezdan Misimovic | Lokomotif MoskovaMisimoviMisi büyük ihtimal 1-2 gün icinde Rusya'ya transfer olacak gibi.misi gitsin artıkk yahuuu... sıkıldım şunlardan.... (sırada hagi-adnan sezgin- sezon sonu bam ve kalitesiz yerliler)galatasarayda bişeyler değişiyor gibi akıllandılarmı ne acaba............bende olsam rusyaya giderimmmm.. ( üstüne para bile veririm) :)
 
Cevap: # Zvjezdan Misimovic | Lokomotif MoskovaMisimovic'in menajeri konuştuGalatasaray ile ipleri kopartan ve kendisine kulüp arayan Bosnalı yıldız Misimovic'in akibeti belli oluyor. Misimovic'in menajeri Fali Ramadani, Bosnalı oyuncunun transferi hakkında açıklamalarda bulundu.Galatasaray'daki durumu tam anlamıyla bilmeyeceye dönüşen Zjvezdan Misimovic'le ilgili belirsizliğe Boşnak futbolcunun menajeri Fali Ramadani, son noktayı koydu.Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Ramadani, "Dinamo Moskava, seçeneklerden bir tanesi; ama sadece bir tanesi pek çok takım var Rusya'dan bunların isimlerini söylemeyeceğim. Ama önümüzdeki hafta Misimovic'le ilgili bir gelişme olacak. Rus kulüplerinden bir tanesi ile anlaşacağız. Pazar ya da Pazartesi günü görüşmeleri netleştirmiş oluruz" dedi.DINAMO MOSKOVA SEÇENEKLERDEN BİR TANESİFali Ramadani, "Dinamo Moskova ile anlaştığınızdan bahsediliyor, doğru mu" şeklindeki soruya ise "Hayır, onlarla dün herhangi bir görüşme yapmadım; yine tekrarlıyorum Dinamo alternatiflerden bir tanesi" şeklinde konuştu.Misimovic'e Dinamo'nun yanısıra iki büyük Rus takımının daha teklifte bulunduğu öğrenildi.Misimovic'in menajeri konuştu - Galatasaray
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt