Misimovic Dinamo Moskova'da iddiası!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'da teknik direktör Hagi'nin kadroda istemediği Misimovic, Rusya'nın Dinamo Moskova takımıyla 3.5 yıllık sözleşme imzaladı!Bosna Hersekli oyuncu, salı günü İstanbul'dan ayrılacak.Misimovic Galatasaray formasıyla 9 maça çıkarken gol atma başarısı gösterememişti.https://ligtv.com.tr/?r=1&hid=88133
 
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!Misimovic'i harcayanlara hakkımız haram, zehir, zıkkım olsun.Haberin altında çok mantıklı bir yorum vardı;keşke bu haftayı bekleseydi yöneticiler.neden mi? çünkü bu hafta hagi gaziantep'e elenirse o gönderillirdi. galatasary da misimoviçi kazanmış olurdu.
 
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!Yarın Galatasaray.org'da bu oyuncudan 10 milyon euro kar ettik diye haber gelirse hiç şaşırmam.
 
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!Artık izleriz videolarını bu hafta şöyle asist yaptı , bu hafta şöyle gol attı vs. diye. Geçmiş olsun.
 
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!Adam gerçekten gitti. :(

Benim için Hagi bitmiştir. Kimse Hagi'yi korumasın. Burası Galatasaray Spor Kulübü, kimse Galatasaray Spor Kulübü'nden büyük değildir.
 
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!Şu an takımda olsa ofansif gücümüz yüzde 50 artar herşeyiyle süper bir topçuydu hele Türkiye için biçilmiş kaftandı....Böyle hıyar defansların,kasap orta sahaların olduğu bir ülkede duran top ustası ve tek pas futbolunu çok iyi oynayabilen Misi'yi kaybetmek kendi bacağına kurşun sıkmaktır...
 
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!Hayırlı uğurlu olsun...Yalancının mumu yatsıya kadar yanar..Yakında kim haklı belli olur..Ama ibre Misimovic diyor..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt