Misimovic Dinamo Moskova'da iddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic Dinamo Moskova'da iddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic Dinamo Moskova'da!

Yarın Gaziantep'e elenirsek(ki herhangi bir mucize yaşanmaz ise eleneceğiz), Hagi ertesi gün kovulacak tek suçluymuş gibi. Ondan sonra da Misimovic'i gönderdi diye Hagi'ye söylenenler olacak mı acaba? Çok merak ediyorum doğrusu.

Sezon sonuna kadar kovmazlar. Kovarlarsa daha büyük tepki toplarlar cünkü.

kac paraya satmıslar cok merak ettim. gene karmı yapmışlar. ya arkadaş delircem. bu yönetim derhal defolup gitsin. ne ugursuz heriflersiniz. takımı sabote ediyorsunuz...

antepe elenirsek o gece hagi kovulmali,sezon sonuna kadar tugay daha iyi isler yapar

benim asil merak ettigim. sarp, baris,ayhan, aydin, balta gibi oyuncular bile kac maca cikti. misimovice bunlara taninan sansin ceyregi bile taninmadi. niye?

Çarşamba günü beklense idi, elenme ihtimali ile her şey değisebilirdi.

kac paraya satmıslar cok merak ettim. gene karmı yapmışlar. ya arkadaş delircem. bu yönetim derhal defolup gitsin. ne ugursuz heriflersiniz. takımı sabote ediyorsunuz...

Yönetimin mantığına göre baya bir kardayız.

Kalan bonservisin 4.5 milyon eurosu+Mismovice 3.5 senelik verilecek olan yıllık 2.5m euro+3.5 sezon boyunca çıkacağı maçların maç başı paraları.

Toplam:4.5+8.75+2=15.25 milyon euro kar etmiş klübümüz:yuppi::yuppi:

Keita ve Elano'nun önümüzdeki 3 sene alacakları ve kalan taksitleri filanda eklersek ADNAN'S bu sezon bize 50 milyon euro'ya yakın bir para kazandırdı.

Yaşasın büyük BAŞKAN ve kankisi SEZGİN:kupa::kupa::kupa:

Çarşamba günü beklense idi, elenme ihtimali ile her şey değisebilirdi.

Eğer gelinen nokta bu ise vay bizim halimize! Hocanın gitme ihtimaline karşılık kadroda tutulan bir oyuncumuz var ve eğer biz bu oyuncuyu hoca gidince oynatabilecek ve faydalanabilecek isek değil hocayı kovmak sopalayarak göndermemiz lazım! Bize böyle büyük bir zarar verecek başka bir kişi olamaz çünkü!

Ne umutlarla transfer edildi. Hiç şans verilmedi. Başarısızlığın sorumlusu ilan edildi. Ve gönderildi. Keşke hiç gelmeseydi.

Misimovic üretken olamayan orta sahamızda çok iyi bir çözümdü aslında,ama harcandı gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt