Misimovic için son noktayı derhal burada koyalım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic için son noktayı derhal burada koyalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic icin son noktayı derhal burada koyalım

Misimoviç öyle ya da böyle girecek arkadaş bu takıma..

Her gün bu konunun üstüne gitmeliyiz,bir çok spor yazarıda yavaş yavaş konuşmaya başlıyorlar,bunu görecekler Hagi'de yönetimde..

Her zman sevmisimdir 4-2-3-1 taktığını bu durumda misi oynayabilir.. Ama misi oynarsa ortaya 6yabanci sorunu çıkıyor.. Ya neill'i kesmek gerek ya da canayı.. Arda donse kewell da kesilebilir.. Dha stancu baros zapata falan derken karışıyor is.. Bnm düşüncem en güzel Ufuk kalede olmalı ki limit sorunu rahatlasın.. Böylece neill-cana-culio-misi-kewell-stancu bı arada oynayabilir.. Tabi Arda ,baros falan da dönünce çeşitli kombinasyonlar olabilir.. Valla ne güzel de yazmisim haa cok feci FM11'e yeni oyun açıp GS'yi alasim geldi heycanlandim :D

Bizim suan misi yi kadro disi birakmak gibi bir lüksümüz yok,aslinda ardanin yoklugunda ona cok ihtiyacaimiz var,takimda onun ara paslarina kosacak stancu ve kazim gibi oyuncularimiz var.Bence yönetimde nasil yapsakda bu olayi temizleyip su adami gene takima alsak diye düsünüyor ama bir cikis yol bulamiyor.

Yönetim misi yi istiyor,misi hagiden özür bekliyor,hagi misi yi istemiyor gibi bir olay var suan,yada bizim bu sekilde anlamamiz isteniyor.Ama icimi rahatlatan söyle bir olay var,lincoln olayinda polat devreye girmis,lincoln bir daha bu formayi giymeyecek diye aciklama yapmisti,neticesindede öyle oldu lincoln formamizi bir daha giyemedi.Baskanin o aciklamasi beni cok üzmüstü,zira lincoln e en ihtiyacimiz oldugu zamanda sildi atti.Ama simdiye kadar hic bir üst düzey yöneticiden misi bu formayi bir daha giymeyecek diye bir aciklama gelmedi,yani anladigim kadariyla halen bir umut var.

İstanbulda A2 ile haftada 2 kez idmana çıkıyor. Çoğunlukla izinli. Ahmet Çakar gibi bu durumu gördükçe, ve sezginin telefonla bağlanıp saçmalaması ve soruya soruyla cevap vermesi nedeniyle kulubun hortumlandığını düşünüyorum.

bari şu ruslara satsalar,madem oynatmayacaklar..rusların transferi ne zaman bitiyodu,mart sonumuydu??

Ayhan-Barış-Mustafa-Aydın isimli oyuncuların ipi çekildi deniyor, bunlar derhal yollanırsa mecbur misimovic oynar, en kötü rotasyona girer

Herkes tutturmus bir Misi..

Elano da kaliteli bir oyuncuydu ama bizde hic bir varlik gosteremedi, ruhsuz ve isteksizdi ve 2 yil sabretmek zorunda kaldik.

Misi oynadigi birkac mac itibariyle bana Elano havasi verdi, bence o da hic varlik gosteremeyecekti.

Kaliteli oyuncu kalitelidir AMA..FAYDALI olacak adam kendini hemen belli eder, bkz : Stancu, Culio ve niceleri.

Sehir efsanesi yaratmayalim lutfen, Misi = Elano (bizde gosterecegi performans olarak)

Sonucta yönetim yine amacına ulastı, Hagi sorumlulugu üstlendi ve taraftar bu konuda hala Hagi'yi sorumlu tutuyor.

Uzun lafın kısası, Hagi'yi bu olaydan muaf tutun artık.

hagi005.jpg

Gerçekten buna inanıyor musun ? Hagi gibi bir adam yönetimin oyuncağı olacak.

Misimovic'i Hagi yemiştir, noktayı koyacaksak böyle koyarız.

Elano da kaliteli bir oyuncuydu ama bizde hic bir varlik gosteremedi, ruhsuz ve isteksizdi ve 2 yil sabretmek zorunda kaldik.

Misi oynadigi birkac mac itibariyle bana Elano havasi verdi, bence o da hic varlik gosteremeyecekti.

Kaliteli oyuncu kalitelidir AMA..FAYDALI olacak adam kendini hemen belli eder, bkz : Stancu, Culio ve niceleri.

Sehir efsanesi yaratmayalim lutfen, Misi = Elano (bizde gosterecegi performans olarak)

Elano keita,do santos,misimovic,arda,baros gibi üst düzey futbolcular ile bir sürü maca cikti,ama misi nin oynadigi maclardaki kadroya bakin,mustafalar ile barislar ile,ayhanlar ile paslasmaya calisti.Bu adamin üzerine durup ,kazanmaya calismaliyiz,hani öylesine alip iyimi cikar,kötümü cikar diyebilecegimiz bir futbolcu degil,zira almanyadaki futbolunu bildigimiz icin bu elemani mutlaka kazanmamiz gerek.

Elano keita,do santos,misimovic,arda,baros gibi üst düzey futbolcular ile bir sürü maca cikti,ama misi nin oynadigi maclardaki kadroya bakin,mustafalar ile barislar ile,ayhanlar ile paslasmaya calisti.Bu adamin üzerine durup ,kazanmaya calismaliyiz,hani öylesine alip iyimi cikar,kötümü cikar diyebilecegimiz bir futbolcu degil,zira almanyadaki futbolunu bildigimiz icin bu elemani mutlaka kazanmamiz gerek.

Elano ust duzey oyuncularla oynadigi halde popomdan bile kotuydu, sokakta gorsem de kafasini kirsam diye dua ettim iki yildir. Ki Elano'nun da eski takimlarinda ve milli takimda ne kadar iyi oldugu da ortadaydi.

Simdi ayni sorun Misi de var, Almanyada cok iyiydi diye bizde ayni performansi gosteremez, ki gosterse oynadigi 4 macta bir nebze olsun gosterirdi biseyler ama goremedik.

Baska takimda harikalar yaratabilir, cunki kaliteli, ama bizle olmayacak bu is.

Elano ust duzey oyuncularla oynadigi halde popomdan bile kotuydu, sokakta gorsem de kafasini kirsam diye dua ettim iki yildir. Ki Elano'nun da eski takimlarinda ve milli takimda ne kadar iyi oldugu da ortadaydi.

Simdi ayni sorun Misi de var, Almanyada cok iyiydi diye bizde ayni performansi gosteremez, ki gosterse oynadigi 4 macta bir nebze olsun gosterirdi biseyler ama goremedik.

O zaman BAAM dörtlüsü(baris,ayhan,aydin,mustafa) haktir senin gibi düsünenlere,dedigin gibi zaten topu topu 4-5 mac oynadi adam.Ama bu 4-5 macda bile Antalya ve fener maclarinda bile kalibresini gösterdi.Ben bu BAAM in 3 yildir macini izliyorum,ama bir tane bile gözüme batan bir macini hatirlayamiyorum.Gözüme batan bir tek futbola karsi sempatimi azaltmalari.

Su maca üsenmeden bir bak,elinde böyle bir futbolcun var,ve sen bu adami kullanamiyorsun.Bu Almanyadan bir mac degil,halis,mulis kendi ligimiz,yani bu adamin yapabileceklerinden sadece bir özet...

YouTube - Misimovic Antalyaspor maçında ne yaptı?

Yeni moda oldu bu da,

Birini begenmeyince : Senin gibilerine zaten Bam haktir diye zirvalayanlar.

-Abi ben Ufuk Ceylani begenmedim..

-Senin gibilerine zaten Baris Sarp Ayhan gerek!

seklinde.

Teorik olarak dogru ama konum olarak yanlis.Bana dersenki ufuk u begenmiyorum,seni anlarim ve ona karsi sana cikartabilecegim,bünyemizde ondan daha dandik bir kaleci olmadigindan sana karsi yazabilecek cevabimda olmaz.

Ama misi olayi baska,bu eleman bam in toplamindan bile daha fayda saglayabilecek potansiyelde oldugu icin kiyaslamalarda böyle yapiliyor.

Hatali Ahmet ya da Mehmet. Olan paralarimiza oluyor. Mesala oyuncunun ilk taksidi desek sonrasinda kendisine verilen para 5 milyon civari paramiz gidiyor. Ki oyuncuyu da kullanmiyoruz.

Edit: Bir de Misimovic'i bu kadroda gorelim. Baros dondu gibi Arda da doner sonrasinda Kazim vs. vs. ileri hat bir sekilde duzeldi. En azindan daha net karar veririz oyuncu ne yapabiliyor ne yapamiyor diye. Sonucta Bundesliga'da asist krali olmus bir oyuncu bu sansi hak ediyor.

Hatali Ahmet ya da Mehmet. Olan paralarimiza oluyor. Mesala oyuncunun ilk taksidi desek sonrasinda kendisine verilen para 5 milyon civari paramiz gidiyor. Ki oyuncuyu da kullanmiyoruz.

Edit: Bir de Misimovic'i bu kadroda gorelim. Baros dondu gibi Arda da doner sonrasinda Kazim vs. vs. ileri hat bir sekilde duzeldi. En azindan daha net karar veririz oyuncu ne yapabiliyor ne yapamiyor diye. Sonucta Bundesliga'da asist krali olmus bir oyuncu bu sansi hak ediyor.

Adamı oynatmayıp taksidini yatırmak ve ücretine katlanmak nasıl bir zihniyetin işidir anlamıyorum. NEden gönderilmedi o zaman bu adam? Galatasaray'ın parası bu kadar mı değersiz. Sokağa attılar resmen.

Misimoviç'in Antalyaspor maçında ki orkestra şefliğini Elano 2 senede oynadığı tüm maçlarda bile yapamadı..

Aynı mevki oyuncuları veya değil ama Elano mu Misimoviç mi daha büyük oyuncu dersen,kesinlikle Misimoviç derim..

Bu adam Bosnalı diye herhalde kimse fifilemiyor bu ülkede illa Misinho mu olsun!

Bu hafta affedilecek diyorlardı hala bi ses seda yok.Öyle zengin bi kulübüz ki 8 milyon €luk adamı sakız çiğnedi diye kadro dışı bırakıyoruz.

Misimoviç, Elano'ya gösterilen töleransın binde birini görmedi. Adam daha formasının renginin ne olduğunu bile bilemeden kadro dışı bırakıldı. Kaldı ki oynadığı maçlarda da farklı mevkiilerde oynatıldı. Hiç bir şekilde Elano ile kıyaslanamaz.

Onun sorunu performansı ile ilgili değil bence. Ama ne olduğunu tam olarak bilemiyoruz. Misimoviç'in yeniden takıma kazandırılması gerektiğini düşünenlerdenim. Ancak affedilse bile bütün bu olanlardan sonra tavrı ne olur onu bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt