Misimovic'e destek - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic'e destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic'e destek

lincoln darbuka çalarken biir fotograf yüzünden gitti,keita kupada kakayı attırdı diye,tabiki misimoviçte gidecek sakız yüzünden,sahada artistlik yapıp kart gören ayhan,rakibi sakatlamaktan başka müdafa bilmeyen barış ve biryantinli sarp kalacak onlar bizim gülümüz evladımız..

Lan tırsmaya başladım ben de şu anda sakız çiğniyorum evde,peder kadro dışı bırakmasın beni.

Bizden giden aslanlar gibi oynuyor Lincoln Elano şov yapıyor bu adamda bize gelmeden önce oynuyordu Sorun bizde.

Bu adamı geri getireceğiz arkadaş öyle ya da böyle..

Her gün mail atıyorum resmi siteye..

Sizlerde yollayın..

Sesimizi duyuralım..

Yaratıcı oyuncu eksikliği had safhadayken, 8 milyon euroluk bir oyun kurucuyu kadro dışı bırakabilecek kadar lüksümüz yok bizim.Hagi bir an önce aklını başına almalı.Yoksa sezonu böyle 10.bitirirsek Türkiye Kupası'nı kazanamazsak.Misimovic kalır,Hagi gider...

arenada tribünler suan pegasustaki uaya göre hareket ediyor.onlar gaza getirmeye calısıyorlar ne kadar uayı sevmesemde.arenadaki görüntü bu.

onlarında yönetime bir tepki yada misimovice bi destek tezahuratı yapacaklarını sanmıyorm.onlar hakemleri protesto eder geri kalan 30 binde onlara uyar gibi geliyor bana.

Bence sadece Misimovic´i kazanmak adina Hagi ile yollar ayrilabilir. Hagi´nin bize TD olarak verecegi hicbirsey yok. Ama Misimovic´in oyuncu olarak bize verebilecegi cok sey var. Hagi isterse Scout ekibimize katilabilir.

arkadaşlar ben çözümü buldum sakız alalım yanımıza, hagiyi çağıralım yumruk şova ondan sonra ona çiğnediğimiz sakızları atalım.

arenada tribünler suan pegasustaki uaya göre hareket ediyor.onlar gaza getirmeye calısıyorlar ne kadar uayı sevmesemde.arenadaki görüntü bu.

onlarında yönetime bir tepki yada misimovice bi destek tezahuratı yapacaklarını sanmıyorm.onlar hakemleri protesto eder geri kalan 30 binde onlara uyar gibi geliyor bana.

Bende böyle düşünüyorum..

Sivas macında staddaydım UA yönetiyor tüm stadı onlarında Misi'ye tezarat yapcaklarını hiç sanmıyorum.. bu işte yatcak gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt